1. 1.
    gerçekten anlamadığımı az önce başıma gelen bir olayla daha iyi kavradım.
    kızlar hakkında her türlü şeyi söyleyebileceğinizi istediğiniz gibi davranabileceğinizi zannediyor çoğunuz. bilmem bunun nedeni yüzyıllardır çoğu kızın susuyor oluşu mudur ? bir kız istediğinizi yapmazsa dünyanın en kötüsü kendini beğenmişi olabiliyor istediğinizi yaparsa da basit oluyor.
    özetle kimseyi tanımadan bilmeden kalbini kırmayın rica ediyorum.
    kimseye zararı dokunmayan kendi halindeki erkekleri bu dediklerimden tenzih ederim.
    11 -3 ... emara
  2. 2.
    erkeklikle alakası olmayan anlaşılamamış konulardır. kadınların da aynı davranışları var.
    1 -2 ... dodiyez1
  3. 3.
    Bu durumun kimsenin umrunda olmamasıyla arasında pozitif korelasyon bulunan gerçektir.
    1 ... le seigneur des tenebres
  4. 4.
    o degil de kimseye zarari dokunmayan erkeklerin bu genelleme disinda kaldigini biliyorsan neden erkekleri anlamiyorum yaziyorsun ki?

bence erkekler dunyanin anlamasi en kolay canlilardan biri. bakteri gibiyiz. yemek yemek icin ve uremek icin ya da daha iyi yemek yiyip daha iyi bir sekilde uremek icin cirpinip duruyoruz. kendi halinde zararsiz beyleri tenzih ediyorum.
    ... 81tw15e
  5. 5.
    kimse kimseyi anlamıyor, boşverin.
    2 ... icerdeki koltuk
  6. 6.
    çok basit şeylere takılmış yazar beyanı. halbuki erkek de kadın da basit varlıklar. kadın ya da erkek.. basit isteklerimiz var, bunu görmek için aynaya bakmanız yeterli.

aşk konusunda uyuşmuyor oluşumuz da işlevi göz ardı edilmiş bir formülden kaynaklanmaktadır. fakat bu farklı amaçlarla kullanabileceğinden burada bahsetmek istemem.
    1 ... plutonun hakkini savunan adam