bugün

spoylır

sana ruh üflendiğinde bir kadının karnındasın,
ağladığında bir kadının kucağındasın,
aşık olduğunda bir kadının kalbindesin,
ona güzel davran.

spoylır.
cinsiyet üzerinden verilecek tavsiyeleri kaale almamaları. tıpkı karşı cinslerinin de almaması gerektiği gibi.
değer verin ama değer verdiğinizi belli etmeyin sonra g*tümüz kalkıyo.
Kış arkadaş ve sevgili yapmak için Yeni bir teknik tavsiye ediyorum. Şöyle;

Arkadaş olmak istediğiniz koza ondan hoşlanıyorum diyin. Ben seni arkadaş olarak görüyorum diyecektir.

Çıkmak istediğiniz kıza evlilik teklif edin, çok erken biraz daha çıkalım diyecektir.

Şu an 8 sevgilim, 54 kız arkadaşım var.

işe yarıyor.
Kadınlar 2 erkek tipinden nefret eder.

Sürekli elinin altında olanlardan ve her istediğini yapan erkeklerden.

Siz bu erkeklerden olmayın.
Namaz kıl bir bayan sev onu koru ibnelik yapma adam ol .
2 dk delikanlı olun.
(#30879043) kadınlara anne oldukları ya da olacakları için saygı duymayın. insan oldukları için saygı duyun amk. Köpekler de sizin çocuğunuzu doğurmuyorlar ama vicdanlı davranıyorsunuz*.
Lütfen abd bayraklı kıyafetler giymeyin.
Özünüze dönün be.
sanane lan istediğimizi giyeriz.
Lütfen artık "bir tek seninle konuşuyorum, bir tek seni istiyorum" klişe yalanlarından kurtulun.
günde üç kez dişlerinizi fırçalayın. iki günde bir banyonuzu yapın. bi de azıcık entellektüel bilgi kazanın. sonra gelin aranızdan seçim yapalım.
Saygili olun bir de aldatmayin yeter beyler.
Arkadaş olarak gördüğünüz kızlar hariç kıza ne yaparsanız yapın ama ilk mesajı atan olmayın.
prensesim demeyin.
kızların da insan olduğunu unutmayın.
Sorularınızı alayım. itinayla tavsiye verilir.
Hep yanındayım deyip istediğinizi alamayınca kaçmayın. Komik olmakla kalmayıp küfür yiyorsunuz sonra...
Sperm cimrisi olun. Çocuğunuzun olmasını istemediğiniz hallerde boşalmayın. Hayat enerjiniz gidiyor spermlerle. Erkeklerde orgazm yoktur. Giden spermler sizin tatmin olmanıza, mutlu olmanıza vs. değil osn derece kısa süreli ve zararlı hazlar yaşamanıza yol açıyor.

Sadece masturbasyon değil seks sırasında da boşalmayın eğer çocuğunuzun olmasını istemiyorsanız.
Yazar burada mastürbasyonun zararlarını anlatıyor.
Karınızla sevişin. Siz sevişmezseniz başkası sevişir karınızla.
Tavuk, patetes, pirinç vb. şeyleri kesinlikle yemeyin. Hem hormonal sistemleri bozuyorlar hem de nörol yapınızı.

Tavuk yerine hindi eti, pirinç yerine bulgur vs. yiyecekleri tercih edin.
Süd icin.
küçük memeli kızlara da ilgi gösterin.
(bkz: hedef kitlesi büyütmek)
(bkz: diğer erkeklerden bir adım önde olmak)
(bkz: umud etmek).
Küçük memeli kızlar eqlesin.*
Sevdiğin kişiye açılıp red edilince ertesi gün diğer kızlarla olan bilumum samimi hareketlere girmek, sizi kabul etmemeye dair sadece 'iyi ki' dedirtir.
Çirkinleştiren hareketler bunlar.