bugün

31 çektikten sonra çok asabi oluyoruz.
Her saniye, herhangi bir yerde, mevsim, ekonomik durum, sosyokültürel etmenler fark etmeksizin aklımızdan cinsellik geçebilir. En ufak hareket, koku, kıyafet tetikleyebilir bu durumu fakat her an seks düşünüyoruz demek değildir. Zaman zaman bazı kızları gereğinden çok severiz. Hatta defalarca reddediliriz fakat yine sevmeye devam ederiz. Kimilerimiz o paranoyada yuvarlanır. Facebook fotolarını, twitlerini, whatsapp durumlarını takip eder. Zaman zaman, fark etmeden bayanları kızdırıyoruz. Universite okuyanlarımızın bir kısmı ilişkilerde alış-veriş derdinde, kimileri ise hayatının aşkını bulabilme. Bu arada tüm kızlarımıza uyarı, sizi gerçekten seven adamı seçin. Tabiki fiziksel görünüm bir yere kadar ömemli fakat sizi hak etmeyen erkeğe prim vermeyin, sırf daha yakışıklı veya daha zengin diye.
çükümüz var. bazen görünce inanamayanlarla karşılaşıyorum ondan söyledim.
orospu olmalarıdır. gördüğünüz yerde öldürünüz.
Necati hariç geri kalanı balondur.
sandığınız gibi değiliz. sadece sandığınız gibi olmayanlar azınlıkta. bu da bizim şanssızlığımız.
kanka kardeşim dediğiniz erkekler siz arkanızı dönünce götünüze bakar.
Yani bu mantığa göre... Utanmadan 1.70 olduğunu söyleyen erkek de 1.65 boyunda bastıbacak mı yani? Allahım şoklardayım. Bana dayanma gücü ver.

görsel
2'ye ayrılırız bizler erkekler olarak. adam olanlar ve olamayanlar...
Aç olmadıkları dakikalarda seks düşünürler.