bugün

Arada bi gidin. Bi salın erkeği. Emin olun bundan büyük jest olmaz.
Evliyseniz arada bir gidin ananızda kalın. Erkek yapacak şey bulur mutlu olur. Hemen de karı kız peşine düşmez, dostlarıyla kafa dağıtır. Ne güzel bir sofra, ne güzel fantezi.
o erkeğin neyiniz olduğuna bağlı olarak değişir.

aşkiloşkoş veya kociş ise onları kandırmak ve mutlu etmek nispeten daha kolay.
sarılmak ve öbüşmektir. böyle tam moral bozukken gelen bir kucak üstüne dilsiz falan ( frenç kiss ) bir öbücük güzel jest olur hani. tabi güzel bir sofraya da hayır diyemeyiz hiç birimiz.
(bkz: ayak fantezisi)
Haftada bir ziyarerine gidip 6 gün arayıp sormayın her 3 ayda birde aÇık görüş yapıp dışarda gezebilirsiniz.
hediye almak olabilir. büyük bir şeye de gerek yok erkekten beklenen hediyenin 10 da 1 i olsa yeter.
değer bilin, sizin için değerli olduğunu hissettirin yeter.
gülümseyebilirsiniz mesela.
Kiz tarafindan yapilacaksa Ben senden cok hoslaniyorum diyebilir.
Sen bu aksam arkadaşlarınla dışarı çık teklifinde bulunmak.
doğum gününde ona playstation 5 almak. şimdiden söyleyeyim de kim sevgilim olacaksa bilsin yani.
Kuru fasulye pilav yanında turşu iyi gider. o olmadı içten bir tebessüm eşliğinde karşılıklı iki bardak çay da olur. Muhabbetle demlenmis Çaylar içimizi, sevdigimizin göz bebekleri de kalbimizi isitirdi.
(bkz: Blowjob)
Erotik şeyler degil.
ulan biz de ilgi istiyoruz.
Eğer bir kız yapacaksa tek yapacağınız rahat bırakmak olsun.
Bırakın lan adam biraz nefes alsın.

Eğer erkek erkeğe yapacaksa yapmasın.
En büyük jest bu olur.
tuttuğu takıma iki bilet.
erkekler övgü dolu sözler duymayı sever.
takımının maçı olduğu akşam, arkadaşları vs'yi çağırıp, evi onlara bırakmak..
dinlemek olabilir. ama o kulaklarla olan değil, radyo dinler gibi değil.
sırtını sıvazlayın. dünyada ondan başka erkek yokumuş hissi yaşatın. kıymeti olsun. erkek onore edilmeye bayılır. ama dozunu iyi ayarlayın, bokunu çıkarmayın.
kızarmış tavuk almak.

edit: ne yani tavuk yemeyi sevmek suç mu?
(bkz: eve erkek attım acil yardım please)
hesabı ödemesi.
(bkz: ver yeter)