bugün

erkeklerin bir kızın ilk buluşmada ne yapıp ne yapmaması gerektiğini belirten tavsiyelerdir.
buluşmadan önce bu başlığı okumayın olabilir mesela.
pislik bir erkekse pek kaale alınmaması gereken erkektir. yani gün olur devran döner, bir gün biz de buluşuruz belkimdiye düşünüyor olabilir. gözü dört açmak lazım.
gülün,
saçmalamaktan korkmayın,
hoşlandıysanız "senden hoşlandım" deyin,
hoşlanmadıysanız "ıyy git kakapisbok" deyin,
hesabı her türlü ona ödetin.
heycandan sesiniz içeri doğru kaçmamasına dikkat edin. hebelep hübelep tarzınada konuşmalar pek anlaşılır olamıyor.
herşeye sen bilirsin tarzında yaklaşmayın fikirlerinizi sunun erkeğe yardımcı olun.
saç renginiz tam kıvamında, çok güzel olmuş üstelemeyin.
hemen romantiklik beklemesinler.**
*kendiniz olun.
*boya fıçısına batmış gibi olmayın.(hiçbirzaman)
*kendinizi beğendirmek için, sürekli yılışıp uyumlu kız rolü yapmayın.
şimdilik bunlar.
saçmalayın biraz ki eleman sizi bu işlerde prof sanmasın.

espri falan yapmaya çalışın yapabiliyorsanız sıkıcı bir buluşma olmasın.

makyajınızı falan yapın doğru düzgün giyinin.

oflayıp puflamayın eleman sıkıldığınızı sanmasın.

yapılacak şey konusunda ortaya fikir atın.

konuşurken bi daha ki buluşmayı istediğiniz izlenimini verin ama abartmadan.

telefonla çok fazla mesaj konuşma v.s yapmayın.

bol bol gülün bir de, yapılan espri saçma olsa bile gülün, mahkeme duvarı gibi olmasın suratlarınız.

benim açımdan böyle valla ilk buluşmada yapılması ve yapılmaması gereken önemli şeyler.

ek tavsiye: bunların kişiden kişiye değiştini de unutmayın.
ne olursanız olun kendiniz olun ve her zamanki gibi alelade bir günmüş ve normal bir arkadaşınızlaymış gibi davranın, davranmaya çalışın. çünkü şimdi yapmacık olursanız ve bir ilişkiye başlarsanız ileride gerçek yüzünüz gün ışığına çıktığında büyük bir mutsuzluk ve hayal kırıklığı karşı tarafta hasıl olabilir. bu da ilişkinin sonunu hazırlar böylece üzüldüğünüzle kalırsınız. yani neymiş ilk önce neysek o olcakmışız.
(bkz: ya oldugun gibi gorun ya gorundugun gibi ol)
not: erkeğim
konuşkan olun, siz de sorun edin...
iLKi iKiNCiSi YOKTUR BUNUN. iÇiNDEN GELDiĞi GiBi DAVRANMAK GEREKiR, ERKEK iÇiNDE KIZ iÇiNDE. YOKSA iNSANLARIN BiRBiRiNi YANLIŞ TANIMASI, BEKLENMEDiK Bi HAREKET KARŞISINDA ZiK GiBi KALMAKLA SONUÇLANABiLiR.
buluşmaya çıplak gidin. olmadı utanırsınız falan sebeplerle çıplak gitmediniz, erkeği eve davet edin ve kati surette ilişkiye girin. ben öyle seviyorum.
güncel Önemli Başlıklar