bugün

erkeklerden görgüsüz ve adab-ı muaşeret kurallarını bilmeyen kızlara tavsiyelerdir.

(bkz: çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor)

nakit edit: yazılım gelecek allah'ın izni ile inşallah.
zıbın hayatınızı kurtarmıyor... onsuz da yaşaya bilirsiniz.
kezbansanız kezbanlığınızı bilin kızlar. havalanmayın.
önca gammazladım sonra verdim bkzı,
(bkz: no kezban no cry)
nolur olur olmaz yerlerde domalmayın.
(bkz: kamillerden kezbanlara tavsiyeler)
sizin yeriniz de olsam bu tavsiyeleri okumazdım.
insan olun insan.
nefes alın yeter gerisi önemli değil.
gitsinler kendilerini dağlara taşlara adasınlar.
Sakalları makinayla kısaltın.
Cilveli olun. Erkekler boyle kadinlara bayilirlar.

Fakat cilve yapmayla orospu biri gorunmek arasinda ince bir cizgi var, he o cizgiyi aşmayin.
insan olmayı öğrenin.

--------------------reklam----------------

itinayla insanlık dersi verilir.
müracat için: insanlıkdersinedir@cimeyil.com

--------------------reklam----------------
hanımların bir başkasıyla el sıkışmasının bir zerafeti vardır. eğer bilmiyorsanız, öğrenin. erkek gibi tokalaşıp öpüşmeyin, boktan farkınız kalmıyor.
1.50 boyunuza boyunuz kadar çizme giymeyin yeter, hayır sonra hipodroma mı geldim diye şaşırıyorum bazen.
öpünce hamile kalmıyorsunuz 'öptürün len.'
kendinizi dünya güzeli sanmayın yeter.
egoist olmayın. ego varsa güzelliğin önemi kalmıyor antipatik olunuyor.
kolkılları - sarartıcı

eşleştirin
sürdüğünüz ojeyi 1 yıl kullanmayın. bok gibi oluyor elleriniz ayaklarınız. yaz da geliyor, bu manzaraya katlanmak zorunda değiliz. tırnaklarınızı da yemeyin ayrıca. midemiz kalkıyor.
hiç bir erkeğin fazla yakınında gezmeyin; kezban mezban dinlemezler haberiniz olsun. sonra kezbammm olursunuz.
şu fecebook denen zımbırtıda şerefine değil de şerefziliğine içiyorum tarzında yazıların arkasına okyanus koyup kapak fotoğrafı yapmayın.
sizi kezban diye kategorize eden sinsi abaza otuzbircilerin gazına gelip vermeyin sakın , kullandırmayın kendinizi bu piçlere. adam gibi adam ailesiyle gelir alır kızı nikahı da basar , telli duvaklı evine getirir.
traşta mahch 3 kullanmalarını tavsiye ederim erkekler için bu kayganlık hissi önemlidir.
annemizi kezban görmesek size kezban demeyiz bunu bilin.

Başlığı açan: erkeğin kezbanı seni...