bugün

Samimi olmaya çalışacağım bir entry.
Eşiniz olmayan bir erkek sizinle cinsel ilişkiye girmeyi teklif ediyorsa reddedin ve ayrılın.
Açıkçası o kişiden pek hayır beklenmez, evlilik teklifi etse ve kabul etseniz dahi.
Gene cinsel ilişkiye girmeyin, evlilik öncesi bu fırsatı ona verirseniz, ellerinizden kayıp gider.
Sizde üzülen taraf olursunuz.

Hiç bir erkek unutulmaz değildir, ayrıldığınız için üzülüyorsanız, kendinize haksızlık yapmaktasınız.
O erkekden daha iyisi karşınıza çıkacaktır. Sadece kendinize zaman verin. Zaman bir çok şeyin ilacıdır.

Kendiniz olun, aman karşımdaki şu hal ve hareketimden rahatsız olur mu demeyin.
Çok sert bir yapınız vardır, karşınızdakine yumuşak olmayın. Demek istediğim bu.. Neyseniz o olun.

Erkeklerle alkol içmeyin, alkol içiyorsanız emin olun sizinle cinsel ilişki yaşayacaktır.
Sizin sarhoşluğunuzdan faydalanacak.

Evli olmadığınız bir erkeğe bu konuda güvenmeyin.

Arabası vardır bu erkeğin, sizi alır gezersiniz sonra alkol ikram eder.
Veya eve film izlemeye diye gidersiniz, alkol veya farklı şekilde sevişme yoluyla cinsel ilişki yaşamaya çalışır.

Bir erkeği ne kadar çok severseniz sevin, evli olmadan cinsel ilişki yaşarsanız.
Çok özür dileyerek söylüyorum. Size artık kaşar gözüyle bakar, ilkiniz olsa bile sonunuz olmaz.
Yakın zamanda veya 3-4 ay sonra ayrılırsınız.

Erkeklere güvenmeyin.
Size değer veren, sizin için her şeyi göze alabilecek erkekler varken; sizi aşağılayacak, hor görecek erkek(!)leri seçmeyin.

Eğlenilecek adamları boş verin, evlenilecek adamları sevin...
Allah rızası için az konuşun, çok dinleyin, trip atmayın, eziyet etmeyin.

Süpaneke dinimiz amin.
size sürekli iltifat eden bir erkekten yakanızı paçanızı en kısa sürede hatta anında çekin niyeti yatağa girmektir. çok fazla makyaj yapmayın sade makyaj çok hoş oluyor. erkeklerin parasını yemeyin yediğinizi ödeyin erkek fazla ısrar ederse teşekkür edin ve bir dahaki buluşmaya kendinizin ödeyeceğini söyleyin. hadi eyvallah kızlar.
(bkz: ilk güz alarmı)
anneler out babalar ın.
Dikkatte almadığım tavsiyelerdir. Siz bu verdiğiniz tavsiyelere uyuyo musunuz godoşlar.
0:00 0:48
Erkeklerden_kadinlara_tavsiyeler.rar
hepiniz değil ama birazınız ve biraz da, piç erkeklere hiç yüz vermeseniz de, tanımlamalarına layık piç gibi ortada kalsalar keşke. eğer bende bu tip davranırsam bende dahil. bu piç erkek tanımlamasının genelleme bir ortalaması lazım ki, hangileri piçlik davranışı bilelim. beyefendiliği prim yaptırmak, öne çıkarttırmak tamamen sizin elinizde değil tabi. her insan kendi duruşu için karakterini tanımalı, tartmalı önce. kimse kimse için, olduğunu değiştirmemeli. tam tersi de geçerli hanımefendiliği öne çıkarttırmak, önemsemek falan. sadece erkeklerin bakış açısıyla alakalı değil. ki bu tarz bakan erkeklerin samimiyetini yabana atmayın. kadına sadece cinsel obje gözüyle bakmayan erkekte var az da olsa. tavsiyelerden başka yerlere geleceğim ama. misal, kaşar, yollu, fahişe veya, piç, yavşak pezevenk gibi, kadın ve erkek ilişkilerine dair kötü insan tanımlamaları bu kadar basit ya da bu kadar zor, nasıl ayırabiliyoruz ona bakmak lazım. kadın olsun erkek olsun ne düşündüğünden önce, nasıl yaşadığı, düşündüğü ile davranışlarının tutarlılık oranı daha önemlidir.
şu saçlarınızı yanaklarınızdan aşağıya sarkıtıp yüzünüzü saklamayın bizden. hadi bizden saklıyorsunuz bari güneşten yararlanmak için arada bir saçları kulak arkasından toplayıverin gün yüzü görsün yanaklarınız.

demir eksikliği güneş ışığından yoksunluk demektir ve erken yaşlandırır, unutmayın.
eşimle mutlu anlarımızı yazacağımız bir mutlu anlar ajandası almıştık. biraz yazdık işte. Şimdi arada bakıyorum; yazdıkları hep yemeyle içmeyle alakalı. bir kadın olarak tavsiyem yemek yapın. hatta yemek yapın, yeter.
- erkeğin yanında alışveriş olaylarından, selin'in bluzünden, berkecan'ın ayakkabısından, sudenaz'ın tatilde yaptıklarından bahsetmeyin. erkekler onu bunu konuşmayı pek sevmez. tadını kaçırırsanız çabuk sıkılır. atom mühendisi de olsanız onun gözünde sadece salak bir atom mühendisi olursunuz. kendinizden ve ondan bahsetmeye, dedikodu yapmamaya özen gösterin.

- yapmasını istediğiniz şeyleri çemkirerek veya kafa sikerek söylemeyin. erkek dediğin düşünen bir hayvandır. inatçıdır. kafasını sikersen seni mutlu etmeyi değil, başını ağrıtmamayı düşünür. ama tatlı dille, güler yüzle yumuşak yumuşak istediklerini anlatırsan, bir erkeğe her şeyi yaptırabilmen mümkün olabilir. üstelik bu durumdan zevk de alır. severek yapar.
Solaryuma gitmeyin.
makyaj yapmayın. yaptığınız için çirkin oluyorsunuz zaten. yüzünüzü skyor.
Kendinizi hiçbir kuldan üstün görmeyin. Sık yaptığınız bir hatadır.
Erkeklerin buyuk bir kesimi kendi hemcinslerini kiskanmiyorsa misal; o sacini boyle kestirmis, o su kiyafeti almis ben de almaliyim veya ben de yapmaliyim gibi davranislar sergilemiyorsa siz de sergilemeyin. Is yerinde cok yakin bir arkadasim, evlilik yildonumunde esine su yolu pirlanta bileklik aldi. Hatta beraber gittik aldik. Karsi departmandan bir kadin da bu bilekligin biraz daha buyugunu esine aldirmis. Olabilir, sen de begenmis olabilirsin. Once aa canim deyip bok atip uzerine misilleme yapar gibi ayni seyi siz de yapmayin. Iticisiniz, komiksiniz ve bu davranisla sidik yaristiriyorsunuz. Ne yazik ki kadinlarin %99’u boyle.
yapmasını istediğiniz şeyleri çemkirerek veya kafa sikerek söylemeyin. erkek dediğin düşünen bir hayvandır. inatçıdır. kafasını sikersen seni mutlu etmeyi değil, başını ağrıtmamayı düşünür. ama tatlı dille, güler yüzle yumuşak yumuşak istediklerini anlatırsan, bir erkeğe her şeyi yaptırabilmen mümkün olabilir. üstelik bu durumdan zevk de alır. severek yapar.
Ağır başlı olun.
yarın sabah iş var uyun gari.
huylu huyundan vaz geçmez boşuna uğraşmayın.
(img:#2007791)
çok aşırı açık ve dekolte giymeyin. fazlası seksilik değil ucuzluk oluyor. kadın dediğin biraz gizemli olur.
Kadınların afedersiniz şeyinde olmayan tavsiyelerdir.

Herkes önüne baksın. Hadi bakim.
görsel