bugün

parası yoksa direk iğrenir kadın kişisi.
mesela hovarda olmaları kaygısız salaş olmaları sorumsuz olmak vs bunlar yeter de artar.
kendini bilen erkeğe densizin biri, densiz bir erkeğede kendini bilen biri nasip olur, bu dünyanın kanunudur.

boşuna iğrenmeyin iğrenipte yediğiniz ne poklar var beni konuşturmayın.
Osuruyorlar terbiyesizler. Sıçanlar da varmış.
kadınlardan iğrenmeyle hemen hemen aynı sebeptirler, karaktersiz ve omurgasız olmalarıdır. ha fiziksel olarak bi tiksinme varsa o ayrı tabi.
(bkz: erkek fizyolojisi)
kişiye göre değişen sebepler .
(bkz: kızlardan iğrenmek için sebepler)
pipimizin olması..
Sizin de erkek olmanız.
sikmeleri. harbi diyorum tek sebep bu olabilir. sikiyoruz lan? bakın, kelime ile onun 'imagine'i arasında bi bağlantı oluşur beynimizde. koparın şimdi o bağlantıyı, sikmek... evet bi anlam ifade etmiyor şu an.

Ama sikiş, sikmek , yarak kürek ne kadar iğrenç eylemlerdir; montaigne'nin dediği gibi " seksten önce güllü erhan modundaki adam nasıl, ileri geri sokarkan kabzıman hamza'ya dönüşebilir?
kavgacı olmaları
özellerini millete anlatmaları
kadınları abartı derecesinde aşağılamaları
bir araya gelince am böt muhabbeti yapmaları
şekilci olmaları
önce takmayıp sonra köpek gibi yalvarmaları
bi de bakımsız oluyor çoğu iprenç ter kokuyosunuz haberiniz olsun.
ha bi de bir çorabı bir gün giyin bence. ayağınıza yapışmasın.
menileri. her kız bunu diyor amk. bir tanesi 'ya cidden çok tatlısın seni çok beğeniyorum seviyorum ama lütfen yatağa girmeyelim girersek de boşalma.. senden iğrenmek istemiyorum' dedi.
olmayan sebeplerdir.

Bir cinsiyetin tamamından nefret etmenin ismi seksizmdir. diğer bir ismi de Gerizekalılıktır. Ayrımcılığın her türlüsüne karşı olamıyorsak, bir zahmet susmak daha mantıklı olacaktır.
leş gibi osurması olabilir. bizim arkadaş osurunca at pisliği gibi kokuyor. hemcinsimden iğrendim amk.
asiri kiskanclik. tum erkeklerden tiksindirir.
Kimse yazmamış ama: (bkz: yarak afedersin)
kıskandırmaya calısma cabaları.
Erkeklerin cok fazla ilgi ve sevgi gostermesi bu kategoriye gitmektedir. Nede olsa bu durumda hemen sıkılıp terk ediyor ya da uzaklasip ilisiginizi kesiyorsunuz.

Gayet yeterli bence.
(bkz: kadınlardan iğrenmek için sebepler)