bugün

Ben sana gay olamazsın demedim ki, adam olamazsın dedim.
gündüz vakti fazla dolaşmayın.
tuvalet pompasından uzak durun.
başlık yine olamamıştır. gaylara ne güzel kardeşim? yabancı bir kız ismi adeta. gaylere deseydin. neyse. veremeyeceğim tavsiyelerdir efendim. gaylara..
ilik gibi kızlar var be olm yazık etmeyin kendinize.
kendinizi doğru yoldaymış gibi görmeyin. yapacağınız en güzel iş fazla sokaklarda gezmemeniz ve düştüğünüz durumdan kurtulmaya bakmanızdır.
karpuz gibi götüm var aklınızda olsun.
Neyseniz o olun, kendinizi haklı gösterme çabası içerisindeyken başka birşey olmaya çabalar gibi gözüküyorsunuz, hoş boşuna bir tavsiye siz olmuşsunuz olacağınız kadar.*
böyle olmayın.
lütfen ateistleri de alın ve uzaklaşın.

lütfen!
az adam olun amınakoyim.
kendinizi açık edin sorun yok canımsınız ama sinsi oynayın kanka ayağına yatıp sırnaşırsanız, sonra belli olursa ne hissettiğiniz canınızı yakarım. dürüst olun ya da pek takılmayın kimseyle.
tayyibi çok dışlamışsınız kadınlara sardı ille kapatacak.
cinsel tercihinden dolayı kendini üstün zanneden gerizekalı cahillerin verdikleri tavsiyelerdir.
kimsenin ne dediği sizi ilgilendirmez.hayatınızı yaşayın.
(bkz: gay bara girip ibneliğe lüzum yok demek)
sırf aynı cinse ilgi duyuyorsunuz diye önünüze gelen her erkeğe rahatlıkla yazabilecek durumda olmayın.

gay demek ahlaksızca her erkeğe yavşamak değildir.akıllı olun adam olun.
lezbiyenlerle kardeş olup her erkeğe sarmayın her kuşun eti yenmez la.
lezbiyenlerle kardeş olup her erkeğe sarmayın her kuşun eti yenmez la.
Keyfi olmayan hiç bir erkeğe -müzik çok güzel sen neden eğlenmiyosun, hadi kalk biraz- demeyin. Özellikle bunu söylerken kolundan çekiştirmeyin.

Hatırlayınca bile tuhaf oldum.
seksi çok fazla düşünüyorsunuz normal insanlara göre. yemeklerinize şap atın lan.
gay liği teşvik edin sevdirin ki kızlar bize kalsın.
güncel Önemli Başlıklar