1. 1.
  şişman ve selülitli kadın kokusunun yanında bir hiç olan kokudur.

  hele bir de vajinasında mantar varsa... neyse daha fazla anlatamıcam.

  böööğğhhh
  2 -6 ... arshil
 2. 2.
  koltuk altı peynir suyu kokan hatunlardan daha güzel kokarlar.
  ... anlasmali ogretmen
 3. 3.
  burnu kokuya alıştığı için kendisi koktuğunu algılayamaz. yani kendi için anormal bir durum yoktur. koku çevresindekiler tarafından farkedilebilir, tabi onlar da kokuya alışmadıysa. çok kötü be! temizlik kendine güvendir.
  ... whitewalker
 4. 4.
  bakımsız erkekleri kapsayan önerme.
  ... klitorisinkadaryakinim
 5. 5.
  bende bir zamanlar böyle düşünürdüm ama daha sonra bir zamanlar çalıştığım ortamda anladım ki valla kadınlar daha kötü kokuor..

  not: kadınım..
  1 -1 ... emorosfer
 6. 6.
  yoktur öyle birşey. evet. son zamanlarla birlikte ortaya çıkan ucuz parfüm ve deodarant akımı sayesinde biz erkekler güzel kokuyoruz. keza kokmamızın sebebi spor sonrasında terlememiz. kadınların çogu ise terlemese bile oturdukları yerden kokarlar. hemde en iğrenç bir şekilde amonyağımsı bir koku salgılarlar.
  ... fredymarsy
 7. 7.
  hayatımda bir kez karşılaştığım öldürücü kokudur. yazın * kolonya kullanılmazsa sıkıntı kalmayacağı tahmin ediliyor. kolonya üzerine terle oluşan bir kokudur çünkü.
  ... yerebatandiken
 8. 8.
  ojeleri yarım yamalak bir kısmı soyulmuş olan, saçları kırık içinde ve ağda yapmaya üşenen bir kızdan daha kötü değildir. sadece birileri tarafından olmadık zamanda bozulmaya ihtiyacı vardır.
  -2 ... 1adam
 9. 9.
  bunun en kötüsü hoşlanılan erkeğin ter koktuğu andır. hafif yakınlaşmışsınızdır fısır fısır konuşurken birden o keskin koku gelir ve gitmez. artık derin bir nefes alıp türlü yöntemlerle kokuyu duymamaya çalışırsınız.

  ha şu da var kadınlar kokmuyor mu, çok fena hem de. aslında kokan insan yoktur bakımsız insan vardır diyip bağlamak lazım konuyu...
  1 ... yasasin yemek yemek
 10. 10.
  sene olmuş 2013 hala bu erkeklerden mevcuttur.
  ... timo