bugün

tıpkı kadınlardaki orospuluk switchinin dogustan on gelmesi gibi erkeklerde de durum farklı degildir. kisi kendinden bilir isi demisler. her erkek bilir ki kenarda bir yerde oturan iki erkegin onunden gecilmez. cunku onlar, ciftimiz onlerinden gectikten sonra elemana sövecek ve sevgilinin poposunu keseceklerdir. bunu asagı yukarı butun erkekler bilir. cunku kendileri de aynı seyi yapar. bilmeyenler de, bilenlerden ogrensin. ama insan bir zaman sonra alısıyor bu tarz paranoyak bir dusunceye. kendi abazanlıgı gecince sanıyo ki herkesindeki geciyor. iste erkegin bu duyarsızlasmaya kavustugu an dogustan gelen pezevenklik switchini acık bırakıp gittigi andır.
(bkz: babasının cinsi kadın olan insan modeli)
(bkz: dostum switch nerde)
(bkz: bu joystick gibi birşey olmasın)
simdi pezevengin kelime anlamini bilmesem, diyecegim ki vay be kiz arkadasimizla abazalarin onunden gecince pezevenk deniliyormus ..neyse arkadas; o, bu degilde tam turkishmusic.org daki sezen aksu tartismasi'nin baslangici gibi olmus ilk entry eh ben de ustume duseni yapayim (bkz: seni kiniyorum ve sana laflar hazirladim) ..
çalıntı bir başlıktır.

ekşi'de zamanında author'un olay yaratan başlığının biraz değiştirilmiş halidir sadece.

http://sozluk.sourtimes.o...itchi+dogustan+on+geliyor