bugün

erkeklerin göte sahip olmasının sebebi tüm erkeklerin bir dönem kadın olmasındandır ! konuyu açmak gerekirse; insanlar dahil tüm götlüler embriyoları dişi şablonludur.genetik olarak erkek olan fetüslerin, testesteron gibi erkek hormonlarını üretmesi, 6. haftadan sonra başlar.bu dönemden önce gelişen GÖT ise orada kalır.bunun tek istisnası aygırlardır.

kadınların göte sahip olmasının sebebi zaten üreme ve fonksiyon açısından açık, ancak erkeklerde hiçbir fonksiyonu olmayan götün oluşumu açıklanamamıştır.olsa olsa, taşakları dış yaralanmalardan koruma görevi görür, bunun dışında bir fonksiyonu yoktur.bu yüzden evrimsel açıdan açıklanmakta güçlük çekilmiştir.evrim teorisinin babası darwin ise, şansını zorlayarak “lan acaba bir dönem erkekler de mi vurduruyordu'' diye düşünse de, destekleyici kanıt bulunamamıştır.
bu mantığı öne süren kişi anal seks tutkunudur.
erkeğin seks shoptan pille çalışan motorlu göt almasıyla oluşan durum. parası vardır almıştır.
akla (bkz: nereye sıçacaklar) konusunu getirir.

sen tespit yapma güzel kardeşim
(bkz: nereden sıçacaklar)
Pantolon popomuzda dursun diye tabiki.
Pantolon düşmesin diye amk. Bazısı da vurdurur.
Ayrıca yumuşak bir oturuş sağlar.
tabiykide boşaltım yapmak içindir.
bazı erkeklerde yoktur. mesela lisede bi arkadaşım vardı emre adamın harbiden götü yoktu amk. evet burda mecazi olarak değil fiziksel anlamda su iki yanaklı olan götten bahsediyorum.
coğrafya dersinde tahtaya kalktığı zaman farketmistik. camdan estiren meltem rüzgarıyla birlikte pantolonun arka kısmının deterjan reklamlarindaki yeni yıkanmış çamaşırlar gibi aheste aheste sallandığına şahit olduğumuzda yaşanılan şoku tahmin edemezsiniz. dehşete düştüm lan adam resmen iki bacaktan olusuyo aq zayıf desen zayıf da değil ama yoktu işte neyse
Bir kadını sevmek için. Bir kadını sevmek güven,özveri ve tecrübe ister. Öyle diyorlar ya
Erkeklerde de ne göt vardır diye okdum mk. Uyumaliyim.
Sıçmak içindir. Aklı olan bir insan bunu düşünebilir.
cesaret isteyen işleri yapabilme gazı için gereklidir (bkz: bunu yapmak göt ister)
boyle bı baslık acan adamın götten baska bır derdı yoktur göt olsun torba dolsun mısalı.
Sıçmak için.
(bkz: erkek adam erkek siker)
ibneler vurdursun diye.
(bkz: allahını seven üstüme toprak atsın)
Hulya avsar ellesin diye.
göt meselesini en iyi biz biliriz biiizz...
belki de tamamıyla uzun eşşek oynamak içindir. kim bilir?
daha önlerinde duranın ne işe yaradığını bilmiyorlarken sorulan bu soru çok ağır gelecektir.
bazı şeyler göt ister , geri kalan her şey için hasttır card .
Tokatlamak için..
güvenecekleri bir şey olsun diye vardır. (bkz: götüne güvenmek)