bugün

bıyık bırakmak.
plajda üstsüz gezmek.
Kobrayı çayıra salmak. (sadece biz erkeklerin anlayabileceği bir terim)
Sağa - sola, bulabildikleri her açık alana çömdürmeleridir.
bakire aramak.
osurmak.
(bkz: kendini avuçlamak)
apış arasını veya kulağının içini kaşımak.
(bkz: seks)
borcunu zamanında ödemek. kadınlar için de geçerli. gerçi zaten yapmayınca erkek olmuyo, "ödemedi borcunu ibne" deniliyor. ibne burda eşcinsel anlamında ama tam olarak da değil. eşcinselliği yapınca ayıp oluyo bak, ama eşcinsel için değil, erkek için, eşcinsel yaparsa ayıp olmuyor, çünkü adı üstünde eşcinsel, bakkal bakkallık yapınca ayıp oluyor mu? olmuyor. yapmasa ayıp. "bana 2 ekmek ver" "vermiyorum" ne kadar ayıp dimi.
Belli bir kesim tarafından kadınların sıçması, osurması ayıp olarak nitelendiriliyor.
Bu yine kadınların suçu bana kalırsa sen o kadar süslen, afet gibi ortalarda dolan sonra biz senin sıçtığını, osurduğunu düşünelim iyrenç.
Sıçmayacaksın, sıçacaksan da içine içine sıç yavrum hı?
karısını sokak ortasında dövmek .
kerhaneye gitmek. Erkeklerin belli bir yaştan sonra oraya gitmesi erkekliğini göstermesi hiç bir şekilde ayıp olarak karşılanamaz.

Kadınlar ? Kadınların öyle bir şey yapma lüksü yok. Sikik toplumun sikik kurallarının topluma empoze ettiği amına koduğumun eşitsizlik durumu.

(bkz: evlenmeden önce erkeğin sikmediği kız kalmaması sonra evlenince de bakire kız arama telaşında olup, namus ayağına yatması)
çay kaşığı bardağın içindeyken oraleti höpürdeterek içmek.
erkekler ayıp etmez. Ayıp olan her seyin altında kadın yatar.
okeye 4. olmak.
sütyensiz gezmek. (bkz: songül karlı sütyensiz)
akşama maç var demek, nasıl seviştiğini bağıra çağıra anlatmak, küfür etmek.
kesinlikle biyik birakmaktir.
uluorta işemek.
Kesınlıkle ıseyebılmek. Hatta bunun rahatlıgıyla turkıye' yı gectım, barcelona sokaklarının bıle sıdıgımı gormuslugu vardır.
içki ve sigara içmek.
sex.
edit:hataentry nerde? körmüsün olum yukarıda.
sistem yüzünden erkek sürekli sırtı sıvazlanan durumundadır ve kadının yaparsa "kötü kadın" olacağı her şey erkeğin yapması mübahtır çünkü erkektir, fark nedir peki? bir organ.
sokakta işemek ve sokakta sigara içmek.
güncel Önemli Başlıklar