1. 1.
    Bir istek.

Bakımdan anlamayan erkeklerin kafa ütülememesi için geliştirilen bir içerik.

Bu geceki sırrım yoğun şekilde saçları dökülen kadınlar için açığa çıkıyor, buyrunuz:

Saçınızı hem çoğaltacak hem de kuvvetlendirecek formül şöyle:

Bir büyük boy johnson's baby şampuan alıyoruz.

Sonra eczaneye gidip, ilacın adını hatırlayamıyorum bir türlü, adı m ile başlayan, yeşil beyaz kutulu doğum kontrol hapını satın alıyoruz. Eczacıya şampuanla karıştırıcam derseniz anlar zaten, çoğu biliyor.

Kutudaki Doğum kontrol haplarının hepsini bir güzel ezerek toz haline getirip şampuana karıştırıyoruz.

Banyoda saçı önce normal şampuanla yıkıyoruz. Sonra bu ilaçlı şampuanı alıp çalkalayıp saç derimize masaj yapa yapa yediriyoruz. 5 dk bekleyip duruluyoruz.

Ilk haftada dökülmedeki azalmayı fark edeceksiniz.
    7 -4 ... calliopee
  2. 2.
    vücudunuz zeytinyağı sürün. başlık silinmeden bu bilgiyi alın.
    2 ... lysanthis
  3. 3.
    Yaz ayları dahi olsa yüzümüzü nemli tutmamız gerekir. Lütfen akşam yatarken nemlendiricimizi gündüz de her iki saatte bir güneş kremlerimizi yüzümüze ve güneş gören cildimize sürelim ki minnoş tenimize zeval gelmesin.
    5 -1 ... queenizm
  4. 4.
    Yumurtanın akıyla sarısını ayırın.Bu kadar.Sürmenize bile gerek yok.
    10 -1 ... frankie fuckin four finger
  5. 5.
    benden de bir saç dökülmesine iyi gelecek formül;

aktardan 15 adet kurumuş lavanta çiçeği alıyorsunuz. 2 bardak kaynar suyun içine 5 adet atıyoruz.(tıpkı çay demler gibi). sonrada ılımasını bekliyoruz.

duştan sonra süzdüğümüz suyu saçımıza uygulayıp, kurutalım. kokusundan endişe etmeyin, hiç rahatsız etmez.

3 hafta, her hafta birer kez uygulayın. saçlarınıza çok iyi gelecek.
    3 -2 ... xmockingbirdx
  6. 6.
    (bkz: uyumadım)
    10 -1 ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    Kızlar erkeklerden çok saç dökülmesinden muzdarip herhalde bune.
    2 -2 ... mehr drip geht nicht
  8. 8.
    Doğum kontrol hapının saç dökülmesini engellediğini ilk defa buradan öğrendim. Çok fenasınız ...
    2 -1 ... traveler of secret moments
  9. 9.
    Spermleri öldüren doğum kontrol hapı saça neler yapmaz Altan.
    9 ... vatanseverterorist
  10. 10.
    Bir tane daha:

Duştan sonra mutlaka vücut losyonunu ya da bebe yağını vücudunuza uygulayın. Neme ihtiyaci olan tek yer yüz değildir.
    5 -1 ... calliopee