bugün

lan ben uyumam uyuyamam geceleri 2014 yılından kalma bir alışkanlık uyku yapıma ters ulucu uyurmu len mk.
uyumadım ama bilim ve felsefe konuşmayı seven biriyim.
(bkz: sözlük kızlarının bilimsel entry girememesi)
hahahahhhaha tam diyecektim ki bilim felsefe anlayışları diziden filmden gördükleri kadar, kendi kendilerini bombalamışlar zaten. asdhaksdasfkdasd

iyi güldüm. dizi falan konuşun daha rahat edersiniz. kasmayın gerek yok.

not:ya susar mısın bilim ve felsefe ağlıyo şuan.
bilim konuşacakken gene gittiniz dizi konuşmaya başladınız. biraz daha devam ederseniz yine behlülle bihtere bağlarsınız. size güveniyorum *
Daha uyumadık, siz kek çikolata Nescafeler hazır edene kadar uyuruz.

O zaman rahatça ilk aşklar doğumlar sevgililer yolda laf atan abazanlar evlilik tanışma fasılları yemek tarifleri adet sancıları kaynana elti çekiştirerek ve malum konularda (erkek milleti değil mi babında) bilimsel ve felsefe konularınızı konuşursunuz.

Uuğaaaooaaau!

Bu ne mi?
Esnedim de...
en azından biri konuşmayı biliyor. asşlfjlaskd

olm açmayın şöyle başlıklar ya.
Sü uyur sözlük erkekleri uyumaz. Hem uyusalar nolacak sabah yine aynı buralar. Boşver be kızııııım.
Hz. Isa nın hikayesini herkes biliyor. Detaya gerek yok. Burayı geçiyorum. Gelelim sadede.

Diğer peygamberler kadın ve erkeğin birlikteliği sonucunda dünyaya gelmişler. Peki isa peygamber niye mucizevi bir peygamber ? Tanrı neden onu mucizevi bir peygamber olarak dünyaya gönderdi ? Amacı neydi ?.
hz. isa sorusunun cevabını meryem sûresi'nde kısaca bulabiliriz:

"bu olayı insanlara gücümüzü kanıtlayan bir mucize ve oğlunu da onlara rahmet kaynağı olarak sunmak istiyoruz. Bu olay kesinleşmiş bir hükümdür.'' (Meryem, 19/21)

allah inkarcılara mucizesini göstermeyi murad etti.
Çok uzun yıllardır Türk Dilinde "Bilimadamı" kelimesi yer alırken, ayrımcılık ifade ettiği için Bilim insanı" olarak değiştirilmiştir.

Yani bilimde cinsiyetin önemi yoktur. Bilim konuşalım diye ayrımcılık yapan kadın modeli olamayacağına göre enteresan başlık açma derdinde bir sap entrysi.. rast gele...
hani eşittik neyse akşamları biz sütümüzü içip 23.00 dan sonra uyumuş oluruz, uyumuyanda offline olsun bacıları madur etmeyelim. o zaman bolca gratis, mango, zara, tom ford, watsons, gıybet, dedikodu, diyet, sex vb. bilim ,sanat ve felsefeyi ilgilendiren konulardan konuşun ülkenin zaten eğitim seviyesi düşük batı seviyesine ulaşmamız lazım. albert amca bu kızlar bizimle eğleniyi heralde.
Ee hala kimse benim soruma mantıklı bir cevap vermemiş. Olmaz böyle ama.
maalesef uyumadık traveler hanım. evet.
Beyler uyuyabiliriz. Gizli kamera yerleştirdim. Yarın tekrarını izleriz.

iyi geceler.
Kızlar atomu parçalarken dikkat edin ama sonra buralar hep kir oluyor neyse onu da erkekler uyandığında temizler artık.
erkeklerle neden bilim ve felsefe konuşmak istemiyorsunuzki. ilk çağ filozofları hep erkekmiş. Hiç kadın yok.mesela
bizde dedikodu yapalım madem öyle.