1. 1.
  Bir kadının erkek üstünde kontrolü arttıkça ona olan arzusu ve saygısı kaybolur. Kontrolü azaldıkça ise arzusu ve saygısı artar. Aslında pısırık olan ama dominant görünmeye bir erkek gördüklerinde ona şiddetle karşı çıkarlar. Çünkü onun pısırık olduğunu bilirler ve üstünde uyguladıkları kontrolden zevk alırlar. Erkeğin dominant olması, kadında erkek üstündeki gücünü ve etkisini kaybetme korkusu uyandırır. Başlarda pısırık olan bir erkeğin ileride gerçek bir lider olacağına asla inanmazlar.
  4 ... sherlockholmesss
 2. 2.
  Kısmen doğrudur. Daha derinlemesine analiz yaparsak kızlar iki guruba ayrılır dişil kızlar, eril kızlar. Dişil ruha sahip yönetilmeyi, erkeğine kadınlık yapmayı, anne olmayı, uysallığı, şirinliği severler hani tam kadın rolündedirler haliyle kadın gibi bir erkek istemezler sert, tuttuğunu koparan t*şsaklı tiplerden hoşlanırlar.
  Eril ruha sahip kızlar ise feminen, pısırık, yönetilebilen, ezik tiplerden hoşlanırlar. Eril kızlar kendini kariyere adamış, mücadeleci, güçlü, sert, erkek fatma(karakter olarak ancak dış görünüş olarak olmayabilir) kızlardır bu kızlarda pısırık erkeklerden hoşlanır bir örnek vermek gerekirse çocuklar duymasın dizisinde meltem-haluk (dişil kadın eril erkek) ilişkisidir. Gönül-selami (eril kadın-dişil erkek (pısırık)) ilişkiye örnektir.

  Unutulmaması gereken nokta kadınlarda bu dişillik erillik hayat evrelerinde değişebilir. Eril erkeģine aşık olan eril kadın bi süre sonra dişil hâle dönüşebilir. Erkeklerde bu dönüşüm kolay kolay olmaz.
  ... uzunkartal