1. 1.
  alkolü fazla kaçırmış üstüne üstlük feci halde sıkışmış kız modelidir. o kafayla içeriye girdiği gibi çıkabilme ihtimalini hesaplayamaz. kızlar tuvaleti kapısında sıraya girmektense erkekler tuvaletine girmek daha bir cazip gelir. ve eylemi gerçekleştirir. pisuvarda tutmuş işeyen tiplere baygın gözlerle bakarak tuvalete atar kendini. işini bitirir şaşkın bakışlar arasında dışarı çıkar. e haliyle bu mallıkla güvenlik görevlisinin sert çıkışıyula karşılaşması kaçınılmaz olacaktır ama o yine de erkek olmanın avantajlarından yararlanan bir kız olmanın mutluluğu içinde takmaz adamı..
  (bkz: ağzıyla içememek)
  ... kaytan biyikli dilber
 2. 2.
  erkeler tuvaletinin kapalı olmasından kaynaklanan zorunlu bir durumdur. genelde kapıya bir erkek dikilerek önlem alınır.
  -3 ... semi
 3. 3.
  taciz edilme potansiyeli yüksektir.
  -1 ... kelly
 4. 4.
  kızlar tuvaletine giren erkek gibi, sopa yemez tam aksine, büyük bir nezaket görür hatta öyle bi nezaket görür ki, iki insan bir bedende buluşur vaziyete gelinir.
  1 -1 ... tctakip
 5. 5.
  erkekler tuvaletine gireceğim diye tutturan küçük bir erkek kardeşi olabilir
  ... lafazan
 6. 6.
  durumu farkettiğinde çığlık atarak ortamdan uzaklaşmıyorsa bir gariplik olan kızdır.
  1 ... kutt
 7. 7.
  pisuvara işemek nasıl bi duygu acaba diyip kimsenin olmadığı anda şekilden şekile giren kız modeli
  1 -2 ... phoibos apollon
 8. 8.
  gerilim ve heyecan dolu dakikalar kendisini bekleyen kızdır.
  ... wakabayashi genzo
 9. 9.
  girer de çıkabilir mi acaba diye beni düşüncelendiren kızceğiz. . .
  ... jynxcello
 10. 10.
  O pislik içindeki helaları ve hela kapılarında yazan siyasi tartışmaları gördükten sonra erkekler hakkında pek de iyi düşünmeyecek kızdır. Erkekler wc lerine her an bir kız girebilme ihtimalini göz önünde bulundursundur ve ona göre wc yi kullansındır.
  2 ... xiphoideus