bugün

- erkekler tuvaletinden dışarı pis kokular yayılır.(at sidiği, camış boku benzeri)
- kadınlar tuvaletinden dışarı pek koku yayılmaz.
cinsiyet ayrımının protesto edilmediği burda ayrımcılık var denilmediği yerlerdir.
iskoçyada nasıl olduğu merak edilen amblemlerdir.
erkekler tuvalati aslında erkeklerin bir nevi gerilla ,asker v.b. eğitimler aldıkları yerdir. aynı anda 21 pare top atışına sahne olabilen aynı zaman da içeri gaz ,duman ,ses efekti ve farklı efekt lere sahip olan bombaların atılabilindiği bi yerdir . hayatın ta kendisidir erkekler tuvaleti sıra beklemeyi hakkını savunmayı öğrendiğin , çıkışta sadece sı.tığın için insanların senden para istediği (hayatın en acı gerçeklerini öğrendiğin ) en beklenmedik anlarda kah savaş meydanına dönen kah sıkı dostlukların başladığı kah birbirinden komik muhabbetlerin edildiği bi eğitim yuvasıdır erkeklerin tuvaleti (sağladığı imkanlardan bahsetmiyorum kapıdaki telefon defterini herkes biliyo )kimse hakkını ödeyemez...
ama kadınlar tuvaleti içeri giriyon merhaba canım felan sadece sı.ıyon ve çıkıyon bu kadar bu boş tur yani.
kim ne derse desin, göt aynı göt ve bok aynı bok.

sonuç olarak ince, keskin sidik kokuları yayılır 2 tuvaletten de..
en büyük ortak özellikleri ikisininde bok kokmasıdır.
erkekler tuvaleti bildiğimiz tuvalettir. kadınlar tuvaleti ise bir sırdır, gizdir, esrardır, bilinmeyendir.(erkekler için) tabi her bilinmeyen ilgi çektiği için kadınlar tuvaleti de erkekler için merak konusu olmuştur.

yıllar önce kadınlar tuvaleti kapalı olan bir alış veriş merkezine gizlice bir hatun arkadaşımızı soktuğumuzda kızdan şu cevabı duyunca tüm merakımız sona ermişti;

-burası kadınlar tuvaletinden daha temizmiş be!
erkek tuvaletinin kadın tuvaletinden en büyük farkı duvar yazılarıdır.
erkekler neden bilmiyorum ama ellerinde kalemlerle hayır hayır o kalemden bahsetmiyorum bildiğimiz kalemlerle geçiyorlar...
her iki tuvaleti de defalarca kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki erkekler tuvaleti erkeklerin temizlik konusunda kadınlara ders vereceği alanlardan birisidir.

ne kadar erkek tuvaleti gördüysem hepsi bizim pembe sıçan kızlarımızın tuvaletinden temiz. bu ne yaman çelişki arkadaş?

(Not: çok sıkıştığım zamanlarda erkekler tuvaletine dalmışlığım vardır)
erkek tuvaletinde amacına uygun olarak sıçılır kimse aynaya melun melun bakıp ruj sürmez.
koku. biri bok diğeri regl kanı kokar. he bi de pisuar olayı var tabi.
erkek tuvaletinde sadece ter ve çiş kokusu bulunur,kadınlar tuvaletinde ise bilumum parfüm kokusuyla mukabil çiş ve kusmuk kokusu da bulunabilir ,tercih edilmez, erkekler tuvaletine giren kızları tanırım o kadar.
kadınlar tuvaletine sadece aynaya bakmak için gidenlerin sayısı oldukça fazladır.. erkekler tuvaletinde bu sayı daha azdır.
parfüm kokusu konusunda kadınlar tuvaleti erkekler tuvaletinden açık ara öndedir.. her kadın yanında farklı parfüm taşır. her biri parfümlerini ayrı ayrı üstlerine boca eder, kokular karışır ve ortaya iğrenç bir koku çıkar.. * *
birinde heryerden kanlı bez fışkırır, diğerinde yoktur bile.
erkeklerin ve kadınların tuvalet yaptığı yer. genellikle oklarla işaret edilir.

kendi özelimin dışında bilmiyorum, ama umumiyetle kötü kullanılan, horlanan yer.

gerçi insanoğlu çevresine genellikle hayın bakışlı.

nedendir bilmem, çözemedim.

kitap fuarlarına gitmişliğim vardır, erkek kadın tuvaletleri bila istisna felaket.

tuvalet kağıtları pejmurde, yerler artık su mu bilinmez, sıvı sabunlar bir anda sır.

duvarlara yazılan menkıbeler bunların yanında masum, heceli kafiye şakaları.

bunu yazan tosun.....
erkekler tuvaleti daha temizdir. kadınlar tuvaleti ise daha pistir.(hadi ergenler sevinin artık)
Çünkü erkekler pisliklerini kusar, kadınlar ise hep içine atar...
birinde prezervatif otomatı vardır, diğerinde hijyenik ped otomatı olabilir belki, bilmiyorum.
birinde pisuvar, diğerinde kullanılmış pedleri toplama kutusu vardır.
kadınlar tuvaleti pistir, ama erkekler tuvaleti rezalet abidesi, duvarlar da bok kalıntıları falan. sıçarken striptiz mi yaptın be amına koduğumun evladı.
görsel
ikisinde de kaka vardır.
Söz konusu tuvalet bir lise tuvaletiyse biri parfüm kokar diğeri sigara.