1. 1.
  hiç düşündünüz mü neden aldatmalar çoğalıyor ? erkekler neden evlilikten nefret eder hale geldi ? ''bunlar erkeklerin sapıklıkları'' diyen gerizekalılar erkeğin doğasına aykırı hareket ettiğini bilmiyordur bile. evet erkek tek eşli değildir, birden fazla kadınla takılabilir , yatabilir, tıpkı kadınlarında yaptığı gibi.

  fakat farklı bir noktaya geliyoruz şimdi.

  kadın gençliğinin enerjisini yaşadığı zamanlarda piç diye tabir ettiğiniz erkekler ile birlikte olurken, eski çekiciliğini kaybetmeye( istisnalar vardır) ve yalnız kalma korkusu ile eskiden o yüzüne bakmadığı efendi saf erkeğe kapak atmaya çalışır. gerçekler bunlar.

  oysaki bir erkek cinsel çekiciliğini 60 yaşına kadar sürdürebiliyor bu demektir ki bu erkek daha çok kadınla birlikte olabilir. bu erkeğimiz 30'lu yaşlarında bir kadınla evleniyor ki onun masum olduğunu düşünüyor, sonra kendi elleriyle kendine zindanlar yapıyor, sonra evliliğinde mutsuz olduğunu söylüyor ki ileride de kadınlaştıklarını gözlemleyebiliyoruz. peki erkek neden mutsuz oluyor ? doğasına aykırı hareket ettiği için. evli mutlu aile çocuklu bla bla. bunların ne zaman medyanın dayatması olduğunu anlayacaksınız ? doğruluk daima acımasızdır.
  4 -3 ... sherlockholmesss
 2. 2.
  alakası yok. evli erkeklerin yüzde 70 i, kadınların ise yüzde 60 ı aldattığını itiraf etmiş. erkekler kadar kadınlar da aldatıyor. bu durumu türün cinsiyetini yüklemek kadar saçma bir şey olamaz. doğada tek eşli yaşayan ve ölen hayvanlar mevcut. senin en önemli özelliğin ise doğru genleri bulup soyunu devam ettirmek. bunu aldatmadan, eşinle bir ömür yapabilirsin, mutlu da olursun. aldatmak erkeğe mahsus değildir, karaktersiz insana mahsustur.
  10 -5 ... t i b b
 3. 3.
  (bkz: günaydın).
  1 ... pipisiyle oynayan ergen
 4. 4.
  Erkekten kastı doğadaki kurbağa veya çöldeki arapsa haklı bir önerme ama 21. Yy’da yuh amk dedirtir.
  ... alexabiniz