bugün

erkeklerin sorup kadınların yanıtlarıyla dolup taşması beklenildiği başlık.

ilk sorular benden gelsin.

Niye Mango?
Niye Zara?
Niye sürekli para para?
Niye son model arabalı erkekler?
Niye hesap ödemezsiniz?
Nedir bu olmadığından farklı görünme çabası?

Dikkat: sorular seçmelidir dilediğinizi yapabilir dilediğinizi boş bırakbilirsiniz. sınav süresi 90 dakika değildir istediğinz kadar zamanınız var. teşekkür ederim yarışmacı bayanlara başarılar dilerim.

edit: önyargı ile yaklaşmıyorum istinalar kaideyi bozmaz. yanlış anlamayın sözlükteki dişi arkadaşlarım.
- niye?
+ çünkü ben kadınım.
zara renklidir, gençtir. bir bayan cebinde az da olsa parası varsa zara'ya girip de bir şey almadan çıkamaz.
para para demenin birden fazla nedeni yoktur aslında, herkes iyi yaşamak ister ancak zaten mevcut imkanları yüksek olan dişinin yaşam standardını düşürmeden yine kendi denginde bir beyle izdivaç kurma eğilimi asla yadırganmamalıdır. varlık seviştirir, yokluk dövüştürür.
son model arabalı erkeklerin son model arabalarına bakılıyor, kendilerine bakılmıyor olma ihtimalini de erkekler hiç düşünmezler, buna da çoğu dişi güler.
hesabı ödemek için davranmayan kadını yanlarında taşıyanlar erkeklerdir, yanlarında taşıma nedenleri asıl kendilerine sorulmalıdır.
olduğu gibi davrandığında rağbet görmeyip olmadığı gibi davranan dişilerin telefonlarının susmadığına şahit olan dişiler, olmadıkları gibi davranmaya bilinçleri dışında eğilim gösterirler. yani yine erkekler yapar, erkekler bulur.
niye mango, ben de bilmiyorum.
neden hep çok ilgi beklersiniz ?
neden devamlı sevip sevmediğimizi soruyorlar lan?
Hadi güzel olanlar yine bir nevi de çirkin kızlar neyin tribindesiniz !?
çünkü kadınlar erkeklerden fiziksel ve ruhsal olarak daha dayanıksızdır. bu yüzden sevip sevmediğini öğrenerek üzülmeyeceğine garanti getirmek ister.
genelleme yapılmamalıdır.
Niye Mango?
Niye Zara?

mango ne la, zaraya da hiç girmedim.

Niye sürekli para para?

para sevenler var mı bilmiyorum. şahsen ben değil. para dünya malıdır.

Niye son model arabalı erkekler?

onlara yanımdan geçerken bile bakmam.onlar gözümde kız düşürmeye çalışan züppelerdir.

Niye hesap ödemezsiniz?

ödemeye kalkışsak hemen trip atıyosunuz da ondan.ödediğimde olmuştur.

Nedir bu olmadığından farklı görünme çabası?

hiç farkı görünmeye çalışmadım, çalışmam da. etraftaki insanlar beğensin diye hiç birşey yapmam. yapanları da kınarım.
genel düşünmeyiniz, herkesi aynı kefeye koymayın.
aranızda yalnızlıktan korkanlar var sevgilisiz gezemeyen kadınlar bu soruyu lütfen sadece onlar cevaplasın neden sevgilisiz yapamıyorsun?
bızlerı oldugumuz gıbı sevıyorsunuz. sonra da huy ve alıskanlıklarımızı degıstırmeye calısıyorsunuz. neden?
birgün yaşlanacağın aklına geldimi hiç ?
(bkz: sazan avi)