1. ?.
  giri başlığından da anlaşılacağı gibi çok basit bir mantıkla şu sonuç çıkarılabilir. erkekler sadakati hak etmez derken şu kastedilmiştir. sadakat göstermek yerine aldatmak gerekir gibi bir anlam çıkıyor. buradan bile bayanların aldatma kapasitesinin daha fazla olduğu ortaya çıkıyor. ben erkekleri de savunuyor değilim. şahsi fikir olarak belirtmeliyim ki bir erkeğin sokaktan geçen bir bayana bakıp iç geçirmesi dahi sadakatsizliktir. fakat bir bayanın başka erkekler tarafından ilişki isteğine maruz kalması ihtimali bir erkeğin bu isteklere maruz kalmasından daha fazladır ki bu da şeytanın bayanın kanına girme ihtimalini fazlalaştırır. sonuçta şudur ki günümüz itibari ile tamamen sadık ilişkiler bulmak imkansız denecek kadar zordur.
  ... bunu da bilen adam
 2. ?.
  erkekler sadakati haketmez çünkü erkekler sadakati hak eder.
  2 ... nobetci baykus
 3. ?.
  aklı başında hiç kimsenin kabul etmeyeceği bir yargıdır. her insan sadakati hak eder, sadakatsizlikse sadık olamayan kişinin problemidir.
  3 ... bigudi
 4. ?.
  (bkz: aldatacam ama bana bir bahane lazım)
  2 ... alfa romeo
 5. ?.
  dünya toplamındaki erkek bireyleri bir araya getirip bir tane adam çıkartamamış kişinin geçmişinde yaşadığı nahoş mesele dolayısıyla herhangi bir tanesine zırnık sadakat koklatmayan bir kimsenin işlem sonrası akıllara durgunluk getiren "özlü söz" öbeğine yeni anlam katacak nitelikteki deyişidir. "zort" yanıtıyla geri püskürtülmelidir.
  ... toreador
 6. ?.
  (bkz: beş parmağın beşide bir değil) şeklinde cevap verilebilecek ve anında çürütülebilecek olan teorem.
  ... thebalkanboy
 7. ?.
  biraz doğrudur. medea ve iason buna örnektir.
  ... selia
 8. 1.
  konu sadakatse erkegi kadini aranmasin. her erkek ve her kadin sadakati hakeder sadakat gosterdigi surece. boyle konulara hala kadin-erkek ayri yaklasilmasi da cok mantiksiz.

  anlamayanlar icin (bkz: hassiktir)
  1 ... cybershot