bugün

Memeye.
neye kim aşık olmaz ki...

sesinde huzur...
Gülüş lan, ama gözlerdeki gülüş.
gülüş,gözler ve saçıdır.bide sesi ve kokusu var.
%50 meme.
%30 gözler.
%20 gülüş.

meme mühim.
kahve sigaraya.
onlar benim en değerlim.*
Tipe asık olur, bu mantık dışı ama elinde olmayan birşeydir. Ama dusunceye baglanir, zekayı sever, fedakarlığa tapınır.
Zeka ve kalça. Bir de tripsizlik,Rahatlık.
duruş ve hareketlerdeki sakinlik, hanım hanımcık olacak yani.
Gözlere...

her şeyi anlatan onlardır, duyguları ifade eden, derinlere işleyen.
Yüzüne aşık olurum.

Genelde kumral saçlarına omuzlara kadar gelir uçlarında bukleler utanırım ben sana bakmaya arada sırada bakarım korkak bakışlarla daha bi güzeldir böylesi sende kaçamak bakışlar atarsın bana bilmem sever misin ama ? Ben aşık oldum sana be salak olurum lan seno görünce cool olmak felan hikaye yağ gibi oluyorum seni görünce. Ama benle mutlu olur musun bilemem fakat seviyorum seni ben be.
Zülfü Livaneli' nin kardeşimin hikayesi adlı romanından esinlenerek şu satırı yazmak istedim ; aşk nedir bilmem , içimdeki karsevdadır karasevda..
Masumiyet sadece, kendimizi kandırmayalım vahşi bir dünya da yaşıyoruz. Seks, arzular bir yere kadar. Erkekler artık avdan sırtında bizonla dönen katiller değiller. Er ya da geç güven ve sevgiye muhtaç oluyoruz. Masumiyet dışında da bizi sevgiye inandırabilecek hiç bir duygu kalmadı artık.
çok şık evde kaldım demişsin be abla,gözlerim doldu.ama on beş sayfa analizini yaptığın canlılar bunun yarısını okur mu bilmem.
bize erkeklerin de aşık olabileceğini göstermiş bir başlık cidden mi var mı böyle bir şey.
okuyamadım. kısmetin bir yerde seni bekliyor belki de böylesi hayırlıdır.
Erkeğin aşık olduğu bir şey yok arkadaşlar. Erkek o kadına aşık olur, herhangi bir özelliğine değil.
aşk bir satranç olayı değil arkadaşlar. mantığı da yok açıkçası şöyle şöyle olursa aşık olurum yok böyle olursa olmam demeyin. en imkansız insana en imkansız zaman da aşık olabilirsiniz. ya da en olur dediğinize sonradan bakmayabilirsiniz. insanları gözümüzde çok büyüttüğümüzde oluşuyor aşk denen meret.

20 li yaşlarımın başında aşkı dibine kadar yaşamıştım karşılığı yoktu ve saçlarımın yarısı üzüntüden döküldü, avuç avuç elime geliyordu. yemek yiyemiyordum öğürme hissi geliyordu, garip bir olaydı kısacası. sonralardan geçti bir hastalık gibiydi diyebilirim. çünkü malum şahsı gördüm ve eskisi gibi hissetmediğimi fark ettim. sonradan bikaç kere daha denk geldik ve anladım ki kimse unutulmaz değil. zaman en güzel ilaç ve unutmak en büyük nimettir.

bir ilişkinin temeli sevgi ve saygıdır bence. bunlar varsa ömürlüktür. aşk heyecanlanmaktır ve her heyecanın bir alışma ya da geçme dönemi olur.

sevgiyle kalın.
kadınlar ne ister sorusunun erkekler dünyasını hedef alan hali bu.
kadın haklı beyler, dağılmayın okuyun.

bence
kadınlar ne ister sorusundaki ne istediğini bilmeyen kadınlarla, erkekler neye aşık olur sorusundaki maymun iştahlı erkekleri buluşturalım.
yetti be bunlar. bi bitmediniz ya. insan olmak bu kadar mı zor?
Mutfakta ve yatakta ateşi iyi kullanana.
Sizin "şöyle yapsak beğenir mi acaba" diye düşündüğünüz hiçbir şeyinize aşık olmuyoruz.

Bilginiz olsun, öyle uçuk şeylere aşık olabiliriz ki,
-siz neyinize aşık olduğumuzu dahi anlamazsınız.
benim için 3 4 kıstas vardır.

-zeki olacak.

- güzel gülecek.

- anlayışlı olacak. saçma sapan gerekçelerle savaşmayacak, tripten tribe koşmayacak.

- diksiyonu düzgün olacak. lafları yutmucak. pelinsu gibi konuşmayacak. ( aramızda pelin su diye biri varsa özür dilerim tabir bu ama)
Açıklıyorum;

Kadınlara.
Kısaca sahtekar olalım yani niye bize aşık olsunlar diye bir kadın olarak küfürümü buraya bırakıp koşarak uzaklaşıyorum.sikerim öyle aşkın ızdırabını.
"Erkekler" neye aşık olur diye yola çıkarsan bulamazsın zaten. Her insan şahsına münhasırdır. Nasıl bir insan istiyorsan öyle ol ki gelip seni bulsun nasipse.
güncel Önemli Başlıklar