bugün

Yuz kadinla yatan serefsiz kendini temiz goruyor ise hayat ona guzel.
böylesine derin bir konuyu cinsel açıdan neticelemek yanlıştır. insan düşünebildiği kadar vardır efenim. vücudunun gücü kadar değil.
sacma cevaplanmış soru, sonucta oruspu cocuklari daima daha başaralı oldugu icin böylece anası oruspu olanlar daha başaralı oluyor. (biraz uc bir örnek oldu biliyroum*)

ayrica bir erkek niye temiz olsun, erkek, yani kendini maço olarak gören erkek, zaten kirli ve cirkin görünüşün iyi oldugunu ve kadınlara daha cazip geldigini sanar ki cogu zaman zaten öyledir ve böylelikce zaten öyle görünmek ister. Yani kisaca bir bok bilmiyorsun bare konuşma.
zekasının kalıtsal kısmının % 70 ini annesinden aldığını bilmeyen kişi beyanı. gerçi kişiye bakınca annesi.. neyse. öpüyorum annesinin ellerinden.
ülkemizde genellikle yaygın olarak saçma sapan sebeplerden ortaya çıkan ve ülkemizin cahiliyetinden kaynaklanan kalıtsal çözümsüz bir sorunsalıdır...
üstün değildir.
sadece fiziksel anlamda ustundurler.

kaydedilmis en yuksek iq'ler kadinlara aitti ve durtulerine yenik dusme ihtimalleri genelde erkeklere nazaran çok daha kuçuk oldugu için bence bir kadin bir erkekten kat kat daha zekidir.

bilime gore ise entellektuel anlamda erkek ve kadin arasinda biyolojik bir fark yoktur, farklari ve ustunlugu kultur ve imkanlar yaratiyor.
sadece kas gücü olarak üstündürler. kadınlarda duygusal anlamda erkeklerden üstün varlıklardır.
Gereksiz bir konuda başlık açıldığı bir gerçek olduğu ortadayken yapılan yorum daha da beter olan konu.
kaburgan bir kırılsın o zaman anlarsın kemiğin değerini.
Zurnamız var efendim. Gerçi Onların da kukusu var. Yani kısaca iki tarafın da üstünlüğü alçaklığı yok o yüzden konuyu uzatmamak gerek.
akıl, akıldan üstündür. cinsiyet değil.
Kadınla erkeğin en ufak bir farkı yoktur bunun tersini iddia eden zihniyetini sorgulamalı.
valla bana kalırsa kadınlar erkeklerden üstündür. #

erkeklerin zamanı çok buluş yapmak için, hamile kalmıyolar,9 ay hergün beş vakit kusmuyolar, ondan sonra iki yıl uyumadan ınga bebek bakmıyolar...sen iki yıl uyumadan ınga bebek baksan, ondan önce bilmemne profesörü bile olsan, bildiklerinin büyük çoğunluğunu yenilemen gerekir, çoğunu unutursun.

kaldı ki bugün bir sürü kadın hem bu bahsettiğimi yapıyo, hem de işinde gücünde de başarılı oluyo.

bu dünyayı bu hale getiren erkeklerdir-kurtarsa kurtarsa bu dünyayı kadınlar kurtarır.

annem demişti ki, erkekler hayatlarında bi kere doğum yapsa, bi daa savaş çıkartacakları zaman 15 kere düşünürlerdi. ve dünyadaki bütün liderler kadınlar olsaydı, onlar daima savaştan başka bi seçenek ararlardı. çünkü insanı öldürmek çok kolay, doğurmaksa çok zordur, demişti...bu benim kafamda asılı kalmış bir anne lafıdır.

erkekler kesinlikle kadından üstün değildir.