1. 1.
  Özgüven problemidir.
  4 -7 ... kavgaci eved
 2. 2.
  Her ne kadar dışarıya güvenmiyorum deselerde bu bir Özgüven problemidir.
  6 -10 ... ulu kadin
 3. 3.
  sevdiği için kıskanır. gerçekten sevdiği için kıskanmanın özgüvensizlik ile uzaktan yakından alakası yoktur. ama ikinci bir kıskanma çeşidi vardır. o da sözde kıskanmadır aslında. asıl adı hastalıktır onun kıskanma değil yani. öyle bir kıskançlık nedeni gösterilir ki, resmen ben bir hastayım veya karşı taraf için kendine , ben bir hasta ile ruh hastası ile beraberim denir. işte ona ister özgüvensizlik de, ister hasta ruhlu de. ama gerçekten seven erkeğe, özgüvensizlik diye peşin hüküm vermek acımasızlıktır, hatadır diye düşünüyorum.
  19 ... en asaletli duygularin adami
 4. 4.
  kadinlarin ne mal oldugunu iyi bilir, nede olsa iradesi son derece dusuk varliklar.
  2 -4 ... arxaggelou
 5. 5.
  oha oha işe bak. kız kıskanınca suçlusu erkeğin davranışları. erkek kıskanınca yine onun özgüven problemi. bir s*ktir olup gidin kızlar. seven insan kıskanır bu kadar net. yeri gelir beni kıskansın diye ona buna yanaşırsınız yeri gelir kıskanıyor diye bunaldığınızı söylersiniz. kendinizle bir gün uğraştığınızı düşünsenize, ne biçim bir varlık olduğunuzu görün.
  1 ... alfa laval
 6. 6.
  bazı durumlarda sahiplenme,

  bazı durumlarda erkeklerin aklından geçenleri bildiği için sevgili ya da eşle ilgili o tarz düşüncelere girilmesini önleme çabası,

  bazı durumlarda güvensizlik,

  aşırıya kaçan her durumda da özgüven eksikliği.

  kusura bakmayınız.
  1 ... lucius vorenuss
 7. 7.
  bazı mezhebi genişlere göre erkeğin kadını kıskanması özgüven eksikliğimiş. bak bak düşünceye bak. hatta mezhepi o derece geniştir ki içerisine at soksanız o bile girer. biri sevgilime popon ne kadar güzel dese gurur duyarım diyen serdar ortaç gavatı gibiyseniz problem teşkil etmez ama. bu tür erkeklerin kavga anında kadınlar tarafından korunduğuna bile şahit oldum.
  5 ... rebel12
 8. 8.
  Kıskanmanın cinsiyeti, ırkı, cinsi, yaşı, yoktur. Küçücük bebekler bile kıskanır insan acizdir eksitir ilgiye muhtaçtır haliyle kıskanır sevdiğinin onunla ilgilenmesini ister. Yani tartışmaya kapalı bir konu.
  1 ... sanatsalpsikopat
 9. 9.
  Sevgilin kıskanmayınca trip at, beni sevmiyor musun diye başının etini ye. sözlüğe gelince özgüven problemi falan filan. Hmm ok.
  2 -1 ... romendiyojenyus
 10. 10.
  Kızların karakter yapılarından dolayı, günümüz kızları eğer sevgilisinin erkekliğini üzerinde hissetmiyorsa hissedebileceği birine gidiyor. Bu durumda da erkek counter logic yapmak zorunda kalıyor.
  1 ... just millionaire