bugün

Zeki kadınlar dururken neden aptal kadın olur ki bu merak edilir doğrusu.
Çirkin ama zeki sayılabilir hatun isyânı.
Aptal kadını seçen erkek aptaldır.
saçma genelleme. biz erkek değil miyiz kaç haftadır koşuyom akıl küpü bi tanesinin peşinden.
Hayır güzel kadınları seçerler. Sen de aptal olduklarını düşübmek sureti ile müferreh olursun. Oysa senin tonla çaban, yıllarca emek, dişi tırnağı geçirerek parçalaya parçalaya kazandığını onlar bir kaşına bir gözüne ayağına paspas ederler ki bu yine de aptal olduklarını göstermez, belki de aptala yatıp zekasını gizlemek gibi bir beceri kazanıp senin sümüklerini çekerek göz süzdüklerini peşinde pervane etmiştir.

Hayat gerçekten çok zalim, ama yine de merak edip endişelenme, bunların aptal kafasında güzel demek dekolte veren mini giyen, çakma sarışın demek. Yani çirkin kadın yok, az dekolte var.
Kadınlarda şerefsiz erkek seçmesi gibi bir örnektir.
aptal oldukları içindir.
Aptal yada zeki kız yoktur, verecek kız ve vermeyecek kız vardır.
Çünkü onları kandırmak ve yatağa atmak daha kolaydır.
aptal oldukları için aldatması daha kolaydır selinli pelinli bir ilişkin olur.
dizideki aptal aşık kızlara bakacak olursak, doğru önerme. bu kızlar o kadar aptal ki genelde arkasından iş çeviren şahısları bile fark edemicek kadar, aptal.
ah be sözlük türk dizileri aptal olmayı, iyilik meleği olmak olarak lanse ediyo!

(bkz: öykü)
(bkz: ayşem)
(bkz: mira)
daha da çoğaltılabilir.
Erkekler kadın seçmez. Harun bile seçmez, saldırır. Ama zeki kadınlar hala bunu anlayamadi. Malesef bizans gibi savunma yapiyorlar, gecmek sadece fatih gibilere nasip.
erkeğin amacına göre doğruluğu tartışılır genelleme.

erkekler silkmek için aptal kadın tercih eder düşürmekle uğraşmayalım, bir an önce aktiviteye girelim diyerek.
onun dışında sosyal ortam, işyeri ve gönül ilişkisinde birçoğunun aptal kadına tahammülü olmaz.
" karpuzun yamuğu, aptalın amuğu " özlü sözünden dolayıdır.
erkekler aslında aptal kadın seçmezler. zeki kadınlar erkekler için her zaman daha çekici gelmektedir. çünkü erkekler zoru severler. fakat ilişkiye başlayan her kadın yavaş yavaş aptallaşma sürecine girer. ilişkide maruz kaldığu mutluluk veya üzüntüler bu kadını aptallaştırmaya ya da çevresindeki insanlara öyle görünmeye başlar.
aptal erkek aptalı seçer. akıllı erkek bir aptalla nasıl yaşasın ki ?

edit : aşık olmuş da evlenmişsek aptal olduğunu anlamamız zaman alıyor.
bir sorudur. zamanında o kadar salak bir arkadaşım vardı ki, 3 ile 5'i çarpamaz, sadece kendini övmeyi bilir, genel kültürü zayıf, tam bir idiottu. azıcık fiziği ve tipi vardı ama avanaktı yani. sevgilisi vardı, bizim yanımızda açık açık "arabası olmasa bu salağa hayatta tahammül etmem" diyordu. araba da babasının arabası.
yani parası varsa seçiyorlar maalesef. şu an kendisi evli bunu diyen kızla.
Direkt aklıma şu söz geliyor.

https://youtu.be/nCaW2S2L8gs?t=6m5s
fazla yormuyorlar ondan.
hatalı genelleme. çok güzel olsa bile bana çekici gelmezler.
Aptal olupta egolu olursa çok sıkıntı gerçekten . Herşeyi yanlış anliyo ve en kötüye vuruyo. Ben normal zekalı veya zeki ama mütevazi kızı tercih ederim şahsen.
daha tam akıllısına denk gelmemiş biri olarak aslında akıllı tercihtir ama çakal esnaf ve şark kurnazları piyasada çok olduğundan bari saf kız tercih sebebidir.
Abi yok öyle bir şey. Bak öyle bir şey yok. Siz, seçilmiyorsanız bunu 'aşırı zeki olmanıza' bağlıyor olabilirsiniz.

Aptal kadınla değil aptal insanla uğraşılmaz.

Sen, keko müteahhidin koluna taktığı aptalı,

2 kelimeyi ya yana getiremeyen topçuyu kastediyorsan,

Bak orda erkek de aptal. Wooaağğ aptal kadın seçiyorlardaki seçen model de aptal yani.
33 yasindayim hic kisa sureli iliskim olmadi.hayatima cok kadin sokmadim.herkesle yatip kalkan bir tip de degilim.
hep uzun iliskilerim oldu en kisasi 5 sene mesela.hep aptal konumunda olan nedense bendim.

kadinlar neden beni secti hic bilmiyorum.

mesela tekrardan bir sansim olsa 5 kadindan 3 tanesiyle asla birlikte olmazdim.
olmasalardi da olurdu diyorum.

bos mu bulunuyorum hormonlardan dolayi mi rahat mi batiyor bilmiyorum bir huzura eremedim.
zaten gecimsiz bir adamimdir.
hassas donemimdeyim.
Sosyal zekası gelişmiş herkes kendisini zeki sanıyor. Bence sorunun çıkış noktası bu.

Aptal nedir? Kadın dünyası için ondan daha güzel, daha havalı, daha cilveli olandır. Oysa aptal olmak böyle bir şey değil.

Çok sevdiğim bir arkadaşım var. Aramızda hiçbir benzerlik yok aslında. O sorunlarını küfür ederek, kavga ederek, bağırarak çözer. Ben ise sorunlarımı genel anlamda kaçarak çözerim. O müthiş bir sosyal zekâya sahiptir, benim sosyal zekam çok iyi değildir. O bir sorunu olduğu zaman bana 7 saat anlatır, ona bir olayı nasıl parçalar ve sonra bütün haline getirir bunu öğretirim. O da, bana, bazen her şeyin göründüğü gibi olduğunu öğretir. O iç çamaşırlarının ipliklerini keserek para kazanır, ben proje yönetirim. Onun arkadaşlarının çoğu suç işlemiştir, benim arkadaşlarımın çoğu beyaz yakalıdır.

Ancak birbirimizi sevmemize engel olan hiçbir durum yok. Birbirimizden bir şeyler öğreniyoruz. Ne o beni gözünde büyütüyor, ne de ben onu küçümsüyorum. Benden daha düzenli bir ilişkiye başladığı zaman bak işte yine aptal olan seçildi demem. O da umarım iyi bir ilişkim olduğu zaman aynı şeyi demez.

Zeka dediğiniz şey çeşit çeşittir. Analitik zekası yüksek olan insanın sosyal zekası düşük olabilir. Durumlar buyken insanlar birbirlerini tamamlar. Herkes zekidir ve aptal bir tarafı vardır.

Ancak, bakın, başlı başına zeki, kusursuz, hiçbir zayıf yönü olmadığını düşünen ve bu durum nedenli başkalarını aptal ve cahil gören insanlar vardır ki, asıl cehalet budur. Üzücü.
güncel Önemli Başlıklar