bugün

Erkekler ne zaman seviyor

Kendisini seven bir insanı ne yapınca seviyorlar ya da ne yapmayınca seviyorlar anlamadım.

Yahu o kadar iyi niyetli ve yardımcı olamaya çalışıyorum (ki bu herkese karşı böyle) kendimden taviz vermeden her dediğine tamam demeye çalışıyorum. Zıt bir şey olduğunda orta yolu bulmaya çalışıyorum. Üzülür diye kendi fikrimi açık açık söyleyemiyorum. Ya azcık bi hatır yok mu? Sevgili olarak görmüyorsun bari arkadaş olarak sev ya da sevme amk saygı duy.

Sözlük çok kırıldım bir insan bu kadar gaddar ve bencil olmamalı.

Sevmiyorum böyle insanları.(çelişkili oldu bu hehe.)

Her neyse bu bir-iki ay önce ki mevzu.
Çok afedersiniz o.ç yeni sevgili yapmış. Buna daha çok bozuldum. Benim ne suçum vardı da kaç zamandır uğraştırdı beni.
Kaybedince.
Sevilmeyince onu seven kızın kıymetini bilmez onu kullanır atar bir kaşara kalbini kaptırır köpeği olur yine onu elde edemez.
Erkek kendini üzeni sever arkadaş. Yok tartışınca orta yolu bulayım, yok istediği şeylere evet diyeyim. Olmaz öyle, padişah gibi davranırsan harem ister.
Her zaman haklı olacaksın, her zaman senin istediğin olacak. Meyve ağacına tırmanan çocuk gibidir erkek. Alt dallarda olursan çerez niyetine yenilirsin. Üstte olursan diğerlerini yerken bile gözü sende olur. Ya seni alır ya almaya çalışırken kafasını gözünü yarar. Ulaşılmaz olun biraz.
erkekler sevilince sever aslında. fakat bunun farkına pek varmaz.
bunun farkına sevgilisini kaybetme korkusu yaşadığı zaman varır.
erkeğe duyduğu sevgi karşılık bulursa süren, derdi sevmek değil sevilmek olan tiplere kıran girdiğinde severler diye cevaplanası bir soru.

"ben sevdim beni sevmedi, başkasını sevdi, allah belasını versin" ne sefil bir mızmızlık be, hatta sevgiye kara çalmak.
Ağlayınca ama erkekler ağlamaz

edit: nah ağlamaz.