1. 1.
    günümüzden 1400 yıl önce bizlere ayetle(nisa 3) verilen bu müjdeyi maalesef baskıcı kemalist rejimin resmi evlilik adı altındaki dayatması yüzünden uygulayamıyoruz.

nisa:3 (Eğer, (velisi olduğunuz) yetim kızlar (ile evlenip onlar) hakkında adaletsizlik etmekten korkarsanız, (onları değil), size helâl olan (başka) kadınlardan ikişer, üçer, dörder olmak üzere nikâhlayın. Eğer (o kadınlar arasında da) adaletli davranmayacağınızdan korkarsanız, o taktirde bir tane alın veya sahip olduğunuz (cariyeler) ile yetinin. Bu, adaletten ayrılmamanız için daha uygundur.)

eyy kemalistler bekleyin biziii..

kemalist devlet yıkılacak elbet, işte o zaman kendime bir kaç kemalist cariye edinip günümü gün edeceğim.
    ... kulampara kazim
  2. 2.
    nisa suresinin 3 ayetiyle verilen haber maalesef kemalist diktanın tek eşlilik baskısı yüzünden uygulanmıyor.
    1 -8 ... kulampara kazim
  3. 3.
    kemalistlerin değil kadınların ar damarı yüzünden uygulanmayan ayet.
    1 -1 ... deli anlamindaki de
  4. 4.
    işkence ile müjdeyi karıştıran yazar beyanı. deli mi sikti bizi ki ?

biri bile canımızdan bezdirmişken.
    2 -1 ... teflon
  5. 5.
    4 kadın alana sınırsız sayıda cariye bedava.Swh
    -1 ... kenz i mahfi
  6. 6.
    islamda çoklu evlilik kural değil gerektiğinde başvurulan istisnai durumdur. kuranda 4 kere evlenmeyen kafirdir yazmıyor.

sikini yaladığınız avrupada da harem vardı haberiniz olsun ama türk hareminde kızlar eğitim alırdı hepsi seks işçisi değildi ama sizlerin nineleri avrupalıların haremlerimde sadece o iş için kullanıldı.
    2 -1 ... marvolo riddle 2
  7. 7.
    Bekleyin de kadınlar günü uzaklaşsın bari biraz.
    1 ... kelagerm
  8. 8.
    bak şerefsizim ki benim de 4 erkekle evlenme hakkımı savunun söz 4 kadın meselesini savunacağım. kertenkeleliğin lüzumu yok. sen git her geceni başka bir orospunun koynunda geçir sonra bizim yanımıza gel. üstelik ben dışarı dahi çıkarken senden izin alıyım. hassiktir ordan diyorum!
    -3 ... napakyanii
  9. 9.
    1 kadın neyine yetmiyor hayır yani 4 kişi felan şirket kurarsınız anlarımda evlenmek nedir ya.
    ... yilan yiyen