bugün

narsist, kendini beğenmiş ve başkalarına da beğendirmek için de etini kemiğini reklam eden kadındır. laf atılan kadının güveni tazelenir, gururu okşanır ve dokanmadan orgazm edilir bir nevi.
aranıyordur.
erkeklerin zayıf noktalarını bulmuş olan kadındır.
siz yanlış anladınız asıl o tecavüz edilmek için dekolte giyiyor.
erkeklerin laf atması hoşuna giden, laf atınca da kızıp namusluyum ben ya diye ortalıkta dolanan kadındır. iki yüzlüdür.
laf atılmak her kadının hoşuna gider. kendini özel hisseder. aa demek beni beyenmişki laf atıyor' diye bir düşünce oluşur kafasında. sonrada ben namusluyum der çünkü 'laf atılsın diye dekolte giydiğini' belli etmemeye çalışır
kendini güzel hissetmeye çalışan kadındır. halbuki erkeklerin cinsel bir içgüdüyle onu meta olarak gördüğünün farkında ve bilincinde olsa, böyle hissetmez, kendi aptallıgına yanacaktır. ve eş zamanda kadın olmanın ne oldugunu bilmemektedir.

''Kadının gelişimi, bağımsızlığı özgürlüğü kendisinden gelmelidir. ilk olarak kendisini bir seks objesi değil, bir kişilik olarak ortaya koymalıdır. ikincisi, hayatını basit, fakat zengin ve derin kılarak; kendi bedeni üzerinde başkalarının iddia ettiği tüm haklara karşı koymalı, istemediği sürece çocuk yapmamalı, tanrının, devletin, kocasının, ailesinin bir kulu olmaya karşı çıkmalıdır. Bu da hayatın tüm karmaşıklığını ve özünü anlamaya çalışarak, yani kendini toplumun fikirlerinden ve yargılarından özgürleştirerek olur.'' (bkz: emma goldman)
kendinin tatmin olması ikinci plandaysa dekolteden aşağıya inen bir yol vardır.
ütopik kadındır. Dekolte giyenine tamam da, "erkekler laf atsın diye" dekolte giyenin varlığına ben inanmıyorum şahsen.
(bkz: element uydurmak)