bugün

Merak edilen bir sorudur.
Doggy style pozisyonunda elime doladigim anlar hariç etkilenmem.
etkilenme derecesi ortama ve zamana göre değişir.
Evet. o nedenle allah başörtüsünü emretmiştir.
etkileniyor.

mesela saçlarını küt kestirmiş kızları beslemeye benzetiyorum.
abartı uzunlukta olmadığı sürece etkilenirim. kısa veya küt olması kafi. saatlerce saçlarıyla oynayabilirim.
Kızıl olursa etkileyebilir şahsımı.
kıvırcık olması şahsını etkilemektedir. Hatta tam kıvırcık olmamakla birlikte dalgalı olması güzel olmaktadır.
başlığı ilk gördüğünde bu etkilenmeyi seksüel anlamda anlayacak herkes. buna nerdeyse eminim.

beğeni unsurları farklıdır. gördüğüm kadarıyla da saç bu unsurların başında geliyor. saçın rengi olsun şekli olsun karşı cinste bir beğeniye ve etkilenmeye yol açıyor.
Kadin saçi çekicidir hele güzel bir kizil saç mutlu eder.
Şu an karşımdaki 45 lik hatunun saçlarına odaklandım, kıvırcık kızlar eklesin.
Elbette. Saç son derece etkileyicidir.
buradaki etkilenmek eger cinsel acidan tahrik edilmeyi ifade ediyorsa, gunumuzde yasayan erkeklerin tek bir agizla - hayir, bu bize yapilmis agir bir hakarettir. - demelerini temenni ediyorum.

arkadaslar, eger bir kadinin saci sizi tahrik edebiliyorsa muhtemelen bir erkegin saci da tahrik ediyordur ve muhtemelen hasta bir ruhunuz vardir.

sansliyim ki etrafimdaki hicbir erkek, sactan tahrik olmuyor ve ben boyle basliklari gorunce bir kadin olarak erkeklere uzuluyorum. erkekleri karalayan bir sey bu. kendinize gelin.
Duştan yeni çıkmış ve hafif nemliyse saçları evet. Bir de beline kadar uzansın.
Seviyor ve aşıksa sümüğünden bile etkilenir.
sarıbaş.

ben severim sarıbaş.
Çoğunluğa bakılırsa cevabı evetmis. Sasırdım doğrusu ama erkekleri karalayan veya sapık olduklarını gösteren bir durum değil.

Saçını beğendi diye niye sapık olsun adam. Kaşın gözün, dudagın, fizigin bunlardan etkilenince bir şey olmuyor da saçtan etkilenince mi sapık?
Kısa saçlı veya uzun güzel yada kıvırcık ise oha sanırım saç olmasa bile etkileniriz.
Yansın geceler.
Seviyorsa her haltınız ona dadlı gelir ve sizi sırf saçınız güzel diye seçmez.
Öncelikle hayırlı forumlar diliyorum.
Yüzünü beğenmediği kişinin saçına bakılma durumu olmaz zaten. Önce için ısınır sonra saçını falan seversin. Tabi bu sevme işini abartıp saç telinden yanında taşıyan arkadaşlar mevcut.
Hemde nasil. Ben kumrallara karsi koyamiyorum aq.
He anasını satayım hiç sormayın. Sabah gözüme giren saçlardan efsane derecede etkileniyorum.
Yüze uygun saç güzellik katar. Bu inkar edilemez. Bazı kızlarda bu uyumsuzluk çok göze batar. Bu da görüntü olarak rahatsiz edici olur.
sığmıyor kaleme söze saçların demiş şair...
işte bu yüzden kelim.
güncel Önemli Başlıklar