bugün

görsel

30-40 kat falan vardır.
Kaçıncı katta oturduğunda bağlı.
36- 43 falan sanırım ya.
sizce?
Kot farkı var diyebiliriz. Kadın zemin katsa erkek minimum kot 4’dür.
Pi x r kare x erkek / kadın varyansının standart sapması = üstunluk korelasyon katsayisi.
Pi ‘yi kaç aldığınıza göre değişebilir.
Ne kadın üstündür ne de erkek.

Bırakın artık şu üstünlük tartışmasını... Yaşayın gitsin.
Geçen böldüm 7 çıkmıştı.
işlem hatası yapmadım bence ya.
Bir şeylere karşı üstün olduğunu hissetmek için cinsiyetini kullanmak nasıl bir duygu merak ediyorum.
Sözüm meclisten dışarı. Ehehe.
Buraya 1 kat yazsam. Feministler gelip sen nasıl erkekler daha üstündür dersin yhaa derler. işte böyle bir bilimsizliktir. Evet.
3 ya da 7 die duymustum.
pek katılmadığım önerme. günün sonunda çoğumuzun mabadını kadınlar topluyor. bunu söyleyince de meriç yakıştırması almamak lazım be.
bırak üstünlügü, erkekler kadın dırdırından ötürü intihar ediyor intihar...
pis karılar...
doğayla mücadelede kadın-erkek iş bölümünden habersiz yarıştırma sorusu. elmayla armutu yarıştırın he.
kadınlar, erkeklere hizmetçi olsunlar diye yaratılmıştır. erkek istediği zaman kadını kullanabilir. dolayısıyla 100 kat daha üstündür.
3.28 kat üstünüzdür.

(bkz: küsuratlı sayı vereyim salladığım anlaşılmasın)
nereden baksan en az bir 3-4 vardır zannımca. pozitif ayrımcılık sağolsun kadınlara çok daha fazla hak tanınıyor ama aslına bakılırsa kısmen eşit haklara sahibiz.

ben zekayı kastederek 3-4 dedim. malum, milyonlarca icat ve yüz binlerce mucit vardır. bu mucitler arasından cinsiyeti kız olan 3 kişi çıkmamıştır.
Eksiktir ne üstünü bir am uğruna maymun eder sirk maymunu.
000000..
1/2 kat.
-7 kat üstündür.
öyle yersiniz lafı kukunuza, haydi ondan sonra nasıl toparlanırsanız toparlanın.

üzgünüm, ama karı haklı. bu malzemeyi karılara siz verdiniz. siz halen 250 gram s*kmek istiyorum diyin. yakında bağımsız devlet kurarlarsa şaşırmayın.
bir hareketiyle maymuna çevirdiği erkeklerden mi bahsediyorsun?
Bakara Suresi - 228. Ayet

Boşanan kadınlar, kendi kendilerine üç adet süresi beklerler ve Allah'ın rahimlerinde yarattığını gizlemeleri, kendilerine helâl olmaz. Eğer Allah'a ve ahiret gününe inanıyorlarsa gizlemezler. Kocaları da, barışmak istedikleri takdirde o süre içersinde onları geri almaya daha layıktırlar. O kadınların, üzerlerindeki meşru hak gibi, kendilerinin de hakları vardır. Yalnız erkekler için, onların üzerinde bir derece vardır. Allah çok güçlüdür, hüküm ve hikmet sahibidir.
Erkeğin kadına ömür boyu nafakayı ödeyebileceğine inanıldığına göre. Erkeğin kadından açık ara üstün olduğu delillerle sabittir.

(bkz: Nafaka)

Hadi bakalım aynı eylemi kadınlardan da bekliyoruz. Sonuçta eşitiz deniliyor.