meme, kadında doğurganlığı simgelediği için olabilir. hep içgüdü bunlar. ayrıca sabah işe gitmeden bir çift dolgun meme sıkmak günün geri kalanındaki sinirlenme oranınızı azaltıyormuş. ben demiyorum isveçli bilim adamları diyor.
pff psikolojik bi açıklması var da üşeniyorum, zaten yazsam da anlayacak insan sayısı 10 falandır.

t: büyük memeye bakılması olayıdır. ıslandım.
Ben ilk olarak oraya bakmam desem tam olarak doğru olmaz ama kalça mı meme mi ikileminde ben memeden yanayım. Aslında Brezilya kalçası ameliyatlarını görmezden gelirsek, mantıklı olan kalçacı olmak.çünkü meme protez ile de büyüyor ama bence mevzu büyük olması değil. O zaman ne derseniz sonuçta memenin büyük olması değil optimal olması önemli. Hani çap eğim diklik vs.

Mükemmel fiziği olsun diye silikon yaptıran kadına mesafeli bakıyorum ben.
Çünkü onu tutup kavramak hatta sıkıp emmek ister. (bkz: cinsel dürtüler)
görsel
Şaka önemli.
bilimsel argüman: büyük memeli ve geniş kalçalı kadının doğurganlığı daha yüksektir genelde ve eril kişi tamamen evrimsel gelişimi dolayısıyla doğurgan kadını seçmeye programlanmıştır.

bayrampaşasal argüman: erkekler memeciler ve götçüler olarak ikiye ayrılır. *
Cesaret ve açık sözlülüğünü takdir ettim bazı yazarların. Efendi efendi neden baktıklarını anlatmışlar. Ama yine de çok abartmayın bakarken tabi. Karşınızda karakteri, aklı, kişiliği, kariyeri, güzelliği ve donanımıyla bir kadın duruyor sizin gördüğünüz tek şey meme olmasın. Daha derine bakın.

Ayrıca büyük meme sevenler köyüne dönsün.
dogru olani: meme kalca ve bel orantisina bakar; cunku bunlar saglikli ve dogurgan bir kadinin belirtlieridir. Ic gudusel ve cok normal birseydir. bayanlar bosuna "abazansiniz" diye bagirmayin; erkekler boyle yapmasaydi zaten siz de hayatta olmayacaktiniz.
Yani bunun mantıklı bir açıklaması beklemek memeye bakmaktan daha ayıp.
Kadınlar o bölgeden zevk alabildiği için göğüs cinsel organdır. Erkek onu gördüğü anda aklına cinsellik gelir. Bu nedenle şehvi duygulara kapılır. Kapılmayan erkek testosuna baktırsın.
kişinin kendini ele verdiği bir durumdur.

herkes senin baktığın yere bakmaz.
Biz kadınlarda ilk götünüze bakıyoruz fazla şey etmeyin.
iyi yapıyolar amk. kalbine bakanı görmezler, ruhuna dokunanı siklemezler. iyi yapıyolar size onlar yaraşır çünkü.
Tümevarımdan dolayı olan durumdur. Parçadan bütüne gidilir. Önce sağ, sonra sol, sonra tamamı filan yani.
bu benim evladıma iyi süt verebilir mi diye düşünüyoruz.
Bu memede ne var Allah aşkına dedirtir insana
Erkeklerde anlamadığım bir özellik daha. Benim aklıma ilk görüşte doğurganlık annelik geliyor.
dişiliğin en çok kendini gösterdiği ve erkeklerden ayırt edici yer orası olduğu için.

saç desen en az kızlar kadar güzel saçlara sahip erkekler var.

Bir kadından daha güzel bir yüze sahip erkekler var.

kalça desen aynı şekilde.

geriye sosyal ortamlarda sadece göğüs kalıyor.
Çünkü meme ❤

Başka bir açıklamaya gerek yok.

❤❤❤ Meme ❤❤❤

Beybi!
göz hizasına en yakın oldukları için.
Tamam bakıyorsun anladık. Araya bilimi sokmana gerek yok. Ah şu hormonlar.
evrim nedeniyledir. fiziksel kuvveti düşen ve beyni gelişen homo sapiens erkeği, besin azlığını göz önüne alarak bakıma muhtaç yavru sapiensi en iyi şekilde doyurabilecek ve doğurabilecek iri kalça ve memeye sahip sapiens dişisini seçer. bu seçim dna’da kodludur.

edit 08.2020: bunu kanıtlayan herhangi bir bilimsel kanıt yokmuş. Bir argüman diyebiliriz.
meme güzeldir meme hoştur meme yumuşaktır. meme denilen şey kadınlarda kişiliği birebir yansıtır. mesela memeleri bir hayli tombikto olan bir kız gayet sevecen ve anaçtır, bunun tam aksine memeleri tahta gibi olan bir kadın genellikle tam zıttı olur. Bu bir genelleme olmakla birlikte istisnalar tabiki vardır.

asıl nedeni de çocukluktan kalma bir takım şeyler olsa gerek. kadınlarda göte bakmak nasıl doğurganlıkla alakalıysa, belki memeye bakmak da doğurduğu çocukları besleyebilmesiyle alakalıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=ieVvQF3_ikE
ben kalçaya bakarım şahsen.