bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  erkeklerin kadınlara göre daha duygusal, sevecen ve aşk konusunda ihtiraslı olmasıdır efenim. şimdi bağyan yazarlar diyecek ki "ne alaka, öküzsünüz siz". ben de maddeler halinde bu tezimi güçlendireceğim efenim.

  - edebiyat dünyasına bakınız. kadın şair mi çok, erkek şair mi çok? tabi ki erkek. demek ki erkekler duygularını daha iyi ifade ediyor.
  - etrafınıza bakınız. aşk acısını hangi cins daha uzun süre çekiyor? aşk acısından içip dağıtan, saçları beyazlayan erkekler mi kadınlar mı? tabi ki erkekler. demek ki erkekler daha tutkulu seviyor. daha çok bağlanıyor.
  - müzik dünyasına bakınız. dişilerin en sevdiği şarkıları: unuttum seni, sıradaki gelsin, elimi sallasam ellisi tarzında değil mi? evet öylle. demek ki kadınlar aşka daha az değer veriyor.
  - ikili ilişkilere bakınız. onları sevenleri süründürüp, onları süründürenleri sevenler kim? tabi ki dişiler. demek ki erkekler daha kadir kıymet biliyor.
  3 -2 ... rakimalboga
 2. .
  insana "çok haklısın baba uzat bardağınıda rakıyı tazeleyim" dedirten tez.
  anlık edit: üstteki entrynin yazarını entrymi girdikten sonra farkettim *
  5 ... windigo
 3. .
  (bkz: erkeklerin kadinlardan daha duygusal olması)
  (bkz: format dolması)
  ... kechi
 4. .
  kesinlikle doğru olan önermedir. bayanların karşısına çıkan öküz erkekler bile duygusaldır. öncelikle sevecek bir kız ararlar, sevecekleri kızı bulana kadar oyalanmak amaçlı takılırlar. sırf bu yüzden erkekleri duygusuz ilan ederler. ancak bayanlar sadece sağa sola hava atmak ve kıskandırmak için birçok ilişkiye girebilirler. asla ilk görüşte aşık olmazlar. bir erkeğin gücü varsa onunla birlikte olmak isterler. asla ve asla ezik bir erkeğin yanında onu seven bir kız göremezsiniz ama ezik kızların bile yanında onları seven erkekler görebilirsiniz.
  1 ... coolgoose
 5. .
  - aaa remzi noldu, ne bu masanın haali, mumlar felan?? bişey mi unuttum?
  + yok hande öyle içimden geldi, bi de özel bir anı yaşadığımız gün bu gün de!
  - şaka yapıosun remzi olsa ben hatırlarım ama!
  + handecim, aşkım, bugün ilk defa seni evine bıraktığım gün!!
  - remzi işten geldim, bayma beni!
  + tamam canım!**

  15 dk sonra telefonda :
  remzi - moralim çok bozuk anne, yürümiycik!*

  ahan da böyle bişiy o dediğiniz. olur mu ? cık olmaz!
  -1 ... nobran ne ya
 6. .
  şöyle söyleyeyim : (bkz: #3683091)
  ... saipsiz
 7. .
  duygusaldırlar eet ama kadınlar kadar dışa vurmazlar bunu..

  gerektiği yerde duygusal davranırlar, genelde mantıklarıyla hareket ettiklerinden dolayı duygusuz olarak değerlendirilmelerine rağmen doğru olanı yaptıklarını düşünüyorum..

  bir kadının duygusal kararlar vermesi daha yüksek bir ihtimalken erkeklerin duygusal davranmaları çok düşük bir ihtimaldir. bir kadın işinde dahi duygusal davranabilir ama erkek işine kesinlikle özel hayatını karıştırmaz..

  akılcıdır erkekler eet ama bazıları için geçerli oluyor bu.. bir kısım erkek bu şekilde davranmaz, karı gibi ağlayanlar, herşeyi özel hayatıyla bağdaştıran bünyeler elbetteki vardır ama genele bakmak lazım değil mi ama ?
  ... hicbise
 8. .
  kadınlar çok şeye ağlayabilirler, ağlanacak bir şey olsun olmasın. bu da bir kusur olmamalıdır zaten. ancak erkekler sadece gerçekten duygulandıklarında ağlayabilirler. bu yüzden çok sık ağladıkları görülmemiştir. çünkü ağlamaya değer çok az şey vardır.
  ... filozofil