1. 1.
  kişiden kişiye değişen bir durumdur. bunun cinsiyetle alakası yoktur. tamamen insanın duygularına bağlıdır.
  9 ... taken visual nation
 2. 2.
  ne kadar belli etmemeye çalışırsak çalışalım kendi içimizde bildiğimiz durumdur. zaten her erkek için geçerli değil. ve ki zaten derseniz ki, erkeğin duygusalı çekilmez diye hem haklısınız hem haksız. çünkü erkekler olarak, duygusallığımızı belli etmemekten ziyade, duygusallığı çok az da olsa, hangi durumlarda yaşamımız gerektiğini bize atfeden bir toplum baskısı var. yanlış işte. biz kendimizi bilmiyor muyuz kardeşim. duygu durumumuzun nasıl şekilleneceğine kim karışabilir. bu erkek kadın ayrımından ziyade insanla ilgili hem. insan duygularıyla ön plana çıkar. hem merhamet denilen şey, her insanda bir parça olması gerekiyorsa, ana konularından biri duygusallık değil midir.
  14 ... en asaletli duygularin adami
 3. 3.
  Yhaa utndrmasna shapshik .s .s
  1 ... alpertunna
 4. 4.
  Katıldığım tespit.
  Kadınların sulu göz olmalarından mütevellit onları duygusal sanıyoruz. Oysaki gerçek şudur; kadınlar duygusal değil, duygu sömürücüdürler.
  iki göz yaşı dökmekle onları duygusal, hassas, narin kalpli sanarız. "erkekle ağlamaz" denilir. Bu yüzden erkekleri de sert, duygusuz sanarız. Ancak erkekler kadınlardan daha duygusaldırlar sadece duygularını göstermezler.

  Yer yüzünde inanılacak en son şey bir kadının gözyaşlarıdır.
  1 ... ceviz agaci golgesinde