bugün

biraz sözlük formatina aykırında olsa cevap aramak için bir başlık açıyorum. büyük ihtimalle gelecek cevaplar doğrultusunda bu entry editlenecektir.

şimdi konumuza gelirsek tekstil ve bakım ürünleri sektörlerinin çok çok büyük ölçüde kadına çalıştığı bir dünyada yaşıyoruz. kötü algılanmasın talep nerdeyse ona çalışacaklar tabii, bu kötü değil.
beni asıl rahatsız eden bizim nasıl olmamız gerektiğini pek bilememiz. bit kadın güzel ve etkileyici gözükmek istiyorsa başvurabileceği yüzlerce direk sonuç veren yol var. çok mainstreem, yapıldığında kesin sonuç veren şeylere sahipler. gerek giyim gerel makyaj konusunda.
erkeklere baktığımda ise ancak dudak pörtletip, ağza sigara alıp saçlarını allaha kaldıran tipler görüyorum. evet bunlarda kendi çaplarında başarı elde etmiş örnekler olabilir ama ben daha yeni, daha orjinal mainstreem giyim ve bakım tavsiyelerinstiyorum erkekler için.
bu konu hakkında kapsamlı bilgisi olan, kaynak gösterebilecek, gerekli keywordleri verebilecek arkadaşları davet ediyorum.
görsel
tayt giymelidir, erkeklerin de kız gibi başlıklar açtığını görünce, içimden geldi.
Tarz olacağım diye dingil olmayın. O asiyim ben havasında giydiğiniz kıyafetleri görünce ağzınızın ortasına yumruğu geçiresim geliyor.
bence bir şey giymemelidir. ev gibisi yok, cidden.
gömlek üzerine kazak giyinin.

dar pantolon giymeyin. lütfen giymeyin. allah aşkına.
Allah askina kolları olmayan askılı tişört giymeyin. Hele giyince tişörtü kotun icine sokup gotu cikarip gezmeyin.
O ne öyle.

Kumaş pantalon altına spor ayakkabı giymeyin.

Pembe açık kırmızı mor giymeyin. Öyle mont pantolon giyen oluyor ya.

Sadelik iyidir.
kısa kol gömlek giymeyin.

not: erkeğim.
oduncu gömleği içine beyaz t-shirt ya da uyumlu bir şey-kot ya da herhangi pantolon. saçlar doğal dağınık çünkü vücudunua göre suratına göre saçın olur ellemeye gerek yok sadece temiz olsun yeter. ayakkabı olarak ya postal ya da sneakers ayakkabı işte benim tarzım bu.
ahh 1990lar.
Spor en rahat ve şık tercihtir.
güncel Önemli Başlıklar