bugün

trip atıyorsa erkek değildir onda bir yanlışlık var.
Çünkü kaçanı kovalamak eğlencelidir köpek gibiler kendi aralarında bakışarak kavga çıkartmak bir kadın kokusunun Peşine düşmek kaçanı kovalamak yinede seviyoruz nasıl seviyoruz bende bilemedim.
ilgi görmekten hoşlanmayan adam harbi salaktir. Trip değil o bu arada hani kalbimiz kırılınca, parçalanınca susmak zorunda kalıyoruz zarar vermemek için. Siz ne derseniz diyin trip değildir o erkeğin caninin yanmasinin fiil halidir.
yanlıştır. erkek fazla ilgiden hoşlanır ama hoşlandığını belli etmez.

yani ben olsaydı belli ederdim ama hemcinslerimin mizacında yok.
Erkekler fazla ilgiden her zaman hoşnut olur. ilgisizlik erkeği kırar.
ilgi erkeği içten keyiflendirirken dışa umursamaz bi tavir olarak yansir.
Sevmeyen erkek fazla ilgi sonucu kaba etinden başlama suretiyle uçuşa geçer.
Seven zaten seviyor yerin dibine de soksanız seviyor. Asıl sevene ilgi gösterin mutlu olur, mutlu eder.

Edit; seviyorsanız.
yalandır.
sonunda seks olacaksa hoşlanılan durumdur.
külliyen yalan.Aksine fazlası göz çıkarmayan tek şey ilgidir bir erkek için.Tabi bu bana göre böyle.
herşeyin aşırısının boka saracağına bir örnektir. keza kadınlarda aşırı ilgiden hoşlanmaz.
sevgininde sınırı var. her dakika mıçmıç sevgi gösterisinde bulunan kolpalar hiç samimi gelmiyor.
kesinlik belirten cümledir. lakin böyle bir durum yoktur ilgiden götü kalkan arkadaşlar örnek gösterilebilir.
erkekler fazla ilgiden hoşlanır hemde bi kadından daha çok hoşlanır ummadığınız kadar hoşlanır ama sevdiği kadının ilgisinden hoşlanır.
kişiden kişiye göre değişmektedir efendim.ama en başta hoş bulduğumuz ilginin bizleri daha sonralarda daralttığı ve bunalttığı bir gerçek.
normalde erkekten erkeğe değişir. benim açımdan doğru tespittir ancak başkalarına göre farklı olabilir.
erkekler deyip genelle yapılmaması gerekir. bazıları aslında değil fazla ilgi, zerre ilgiyi bile hak etmiyor.
insanoğlu çiğ süt emmiştir, nerede ne zaman nankörlük edeceği belli olmaz. allah kıymet bilenle karşılaştırsın.
doğrudur. kimi kız bunaltır devamlı mesaj atar mesaj bekler. devamlı arayayım konuşalım ister. isteme. buda insan tuvalete felan gidiyor meşgul olabilir. bunaltmayın.
ilgiyi kimin gösterdiğine bağlı ve daha birçok detay var, insan bu robot değil sonuçta, fazla ilgi çabuk keşvetmeyi sağlar yani iyi değil bence. hızlı yaşatır herşeyi.
erkekler ilgiyi sever. kontrol edilmeyi ve bunaltılmayı sevmez.
tek istediği şey karşılıktır, çok değil sevdiği kadar karşılık mutlu etmeye yeter.
ilgiyi kes ondan sonra konuşalım.
samimi olduğum bir erkek arkadaşıma yakın bir kız arkadaşım aşık oldu. bunları tanıştırdım. bu benim kız arkadaş sürekli çocuğu rahatsız etmeye başladı. ders çalışırken başında beklemeler, şakalaşmalar, olur olmaz muhabbet açmalar filan...

bak kızım dedim, erkekler fazla ilgiden hoşlanmaz, biraz mesafeli davran, olayların yavaş yavaş gelişmesini bekle. abanıcı, korkutucu oluyorsun. dinlemedi, dinletemedim. sonuç, çocuk bir daha kızın yüzüne bakmadı, kaçtı resmen.
size sadece şu kadar diyorum gençler. gidin sikinizin keyfine bakın erkeklerin de kadınlarında amına koyayım. boş işlerle uğraşıyonuz başka bi sikim bildiğiniz yok o kadar diyorum. kitabınıza sokayım gidin kitap okuyum bişeyler kapın. 5 ay bi müzisyenin yanında yaz tatili yapıp çalışın bakalım ne oluyor ne olgunluklar neler değişip gelişiyor. erkekler hoşlanır hoşlanmaz ilgiden ama şu kadar bişey var. her insan ilgiyi sever ilgi boş muhabbet. sana deseler çok yakışıklısın nadirdir az biraz var diyen.
Erkekten erkeğe değişen önermedir.
Sevmediği insan tarafından gösterilen ilginin bir gramına bile dayanamaz.
güncel Önemli Başlıklar