bugün

erkeklerin jöleli ve bakımlı saçlarından tahrik olan türbanlı kızların başlattığı kampanyadır. kampanyanın amacı artık bundan sonra erkeklerinde üniversite girerken başlarına türban takmak zorunda olmaları ayrıca erkeklerin vücut hatlarını belli eden yerlerini kapamalarıdır.
türbanı protesto etmek için enteresan bir yöntem olurdu. üniversite kapısında türban takmayan kızların ve erkeklerinde türban takarak derslere katılması olası bir protesto yöntemi olabilir. * *
olmaz demeyin kampanyası. ama karşıyım.

(bkz: kızlar da badem bıyık bıraksın)
(bkz: kızları da alın askere)
(bkz: baba bana türban al)
(bkz: halamin biyiklari olsaydi amcam olurdu)
destek vermek amaçlı ise gerekli destek, zamanında yapılan eylemlerle verilmiştir. yine gerekirse yine verilir. destek vermek için türban mı takılacak, erkeklik gururu da neymiş, kardeşlerimin geleceği için hiç düşünmeden yaparım. ancak zamanında gördük ki ne kadar eylem yaparsan yap, bazı şeyler değişmiyor, işte o zaman fark ettik lafla bu işlerin yürümediğini. şimdi mi? hakkımızda hayırlısı...
önerenleri tutan yok şeklinde bir düşünce ile cevap verilecek bir önerme.
(bkz: üniversitelere erkekler rahip kıyafetiyle girsin)
dahi anlamındaki de'lerin ayrı yazılması gerektiğini bilmeyen, komiklikleri kendinden menkul insanların başlatmaması gereken kampanya.
görsel
Sulu olanların sulu sulu hareketlerde bulunmaları...
kadınlarda takmasın kampanyası ile karşıt bulabilir.
marmara üniversitesi ilahiyat fakültesi erkekleri tarafından daha önce yapılmış eylemdir.
Kapıdan geçerken kafamızı çarparız sağa sola artık...
saçmalıktır. suudi arabistanda saçı kapatırlar da burası türkiye arkadaşım.
Komik bile olmayan kampanya. Bence erkekler böyle şeyleri kafasına takmamalı. Başka şeyler düşünün olm.
türkiye'nin ihtiyacı olan da tam olarak buydu. bravo amkdumun geri zekâlıları.

desteklediğim kampanyadır.
desteklediğim kampanyadır.
arkadaş ben sizin saçlarınızı ulu orta görmek zorunda mıyım?
hayır tahrik oluyorum sonra.
Bence peçe de takmaları lazım. Ben sakaldan çok tahrik oluyorum. Pek çok kadın da oluyordur. Bu hayasız erkekler yüzünden annemin babamın yanında sokakta gezemiyorum utancımdan.
gayları tahrik etmemek için erkekler çarşaf giymelidir. bedenini bir gayın önünde sergileyip ona göz zinası yaptırmaya hakkın var mı? hayır. o zaman şarkirtler çarşaf giymelidir.

açık giyinerek kendini cinsel bir meta olarak sunması kabul edilemez.
Kimse kızlara zorla türban taktırmıyor. Takma. Zaten takmıyorsunda peki derdin ne ?

Edit: birde kendilerine modern derler. Modernlikte baskıcılık varmıdır ? O zaman niye türbanlılara psikolojik baskı uyguluyorsunuz ? Atatürkün kemikleri sizin gibiler yüzünden sızlıyor !
Desteklenmesi gereken kampanyadır.
Erkek seksi türbanlılar görmek bizim de hakkımız.

görsel
bize öyle bir bilgi gelmedi
Şu başlıklarl desteklenebilir;
"kadınlarda ayakta işesin"
"tuvaletlerdeki ayrımcılık kalksın, her tuvalet unisex olsun."
Türbana destek veren bütün erkeklerin takması gerekir. Madem iyi bir şey en başta sen tam AMK.