bugün

(bkz: giy bebeğim rahatına bak)
erkekler de bacaklarını alacaksa desteklediğim kampanyadır. göz zevkimi de bozdurtmam kardeşim.
ilerde başlatacağı kampanya

(bkz: erkeklerin etek altı görüntülerini niye almıyorsunuz hangi çağda yaşıyoruz)
rüzgarda uçuşunca mide bulandırıcı olacağını düşündüğüm için desteklemediğim kampanyadır.
Şort niye giymiyorsun kuzum diye sorarlar adama. Amaç rahatlıksa şalvar giyin. Bende var misal.
bacak kıllarını alacaklarsa destekleyeceğim kampanyadır.
giymemeleri dünyanın en büyük bağnazlığıdır. ulan saç uzatmak karı işi derlerdi, sonra herkes saç uzattı, küpe desen keza öyle. peki ya etek? etek neden yok anlamıyorum. sağlık açısından etek giymek bin kat daha uygun pantolondan. rahatlığı da ayrı bir nimet. oldum olası kiltleri beğenirim. şöyle üç beş delikanlı giyse bende giyeceğim ama kimse cesaret edemiyor. hayır yüz yıl önce entari giyilirmiş, ona bile razıyım lan. yeterki izmirin sıcağında pişmesin şeyim.
ne kadar rahat olduğunu bilseler zaten herkesin yürekten katılacağı gereksiz kampanya.
(bkz: ay ben gülerim)
(bkz: gitti erkeklik hissi)
laf olsun entry dolsun mantığıyla başlatılmış gereksiz kampanyadır. sürü psikolojisine inat olarakta görülebilir tabi. bu durumda kişisel tercihle etek giymekte fayda var. milletin bakışını değiştirmenin mümkün olmadığı bi moda akımı olarak düşünecek olursak yersiz koymanında anlamı yoktur. içine siniyorsa alıp giyeceksin işte o kadar.
bir moda olursa birçok erkek seve seve etek giymeye başlayacaktır, ee ne de olsa yiğidin malı meydandadır. o değil de hacı, 5 liraya nerede güzel güzel etekler buluyorsun kızlara da söyle de sebeplenelim. beş liraya güzel bir don bile alamıyoruz biz.
giy kardeşim giyme diyen mi var anayasada erkekler etek giyemez gibi bir yasa mı var? şahsen ben giymem açık söyleyeyim, giyenle dalga geçermiyim orası muamma.
5 liraya etek var diye etek giyen adam 10 liraya sütyen var diye onu da giyer. çarpık bacakları ile minili erkekler, pardon erkek demişim.
"tamam sen üstüne rahat birşeyler giy ben de kendime bir içki alayım" o zaman. olmaz mı? *
(bkz: askerde teskeren ne renkti senin)
ılık rüzgarı alttan yiyip efil efil gezmek bizim de hakkımız. toplum olarak kabuklarımızı kırmamız gerekiyor bence artık. herkes içinden geldiğini çekinmeden söylesin, eteğimizdeki taşakları dökelim.
desteklenen kampanyadır. nasıl imrenirim nasıl imrenirim var ya mini eteğe. serbest olsa giyerim. tek sorun baksırın arasından sarkan taşak . onu ne yapacağız.
(bkz: lanet olsun dostum ben hemen buradan gidiyorum)
Jartiyer martiyer konuyu nereye getirdiniz hemen amk. Oldu olacak kuytularda el ele tutuşup öpüşelim.
etek giyemesek de şort giyebiliyoruz.
Giydin de, biz "olmaz!" mı dedik?
giymek isteyen giysin zaten kim tutuyo ki?
ne tutuyo ne demek, toplum baskısı, toplumun erkeğe biçtiği rol.

giyelim de arkadaş ortamında ehüehü o ne lan emüğa goduum diye ensemize şaplak atıp dalga geçsinler sonra. yolda pis pis baksınlar.

töreniz batsın.
isterse giyer.kendi bileceği iş.
görsel