1. 1.
    bu cümleyi sarfeden şahsın aslında kendisinin aptal olduğun bilememesi sonucunda, topluluklara yönelik hakaretlere yönelmesiyle ortaya çıkabilecek düşünülmeden kurulmuş cümle öbeği..

hiç zeki erkek yok mu şu fani dünyada?
    ha tabi dünyada sadece aşk duygusu olduğunu düşünen zihniyet, böyle genel bir kanıya da rahatça varabilir.. önemi yoktur gündeme getirilmemelilerdir..

edit : benden önce entry giren yazarın savunduğu bir düşünceydi, bende onun altına bu entryi girmiştim, fakat nickini hatırlayamadığım şahıs entrysini silince başlık benim üstüme kalmıştır. inatla entrymi silmiycem..

edit yazısından önceki bölüme dokunmadım..
    2 -4 ... eldaina
  2. 2.
    haşa , olur mu öyle şey , aptal erkek ya da kadın yoktur. aptal insan vardır. hatta aptal insan da yoktur insanı aptallaştıran durumlar vardır.
    (bkz: aşk)
    5 -1 ... freedean
  3. 3.
    (bkz: hermafroditler aptaldır)
    1 ... electronica
  4. 4.
    erkekler aptal olsa kadınlar sömürü aracı olmazdı ki... dedirten olay.
    2 -1 ... the godfather
  5. 5.
    çevresinde hep aptal erkekler olduğu için erkeklerin genel yapısı hakkında aptal diye bir genellemeye gitmeyi hakkı olarak görmüş birinin yaptığı genel-geçerliği olmayan yorumdur.
    ... chazsmyr dhuunyl
  6. 6.
    bu durumda ;
    -erkekler aptaldır osman
    -ya demek öyle peki neden bana aşık oldun da peşime düştün
    -?##?
    -asıl kadınlar aptaldır necla
    -o zaman sen neden benim aşkımdan kendini içkilere vurdun zamanında
    -?##??
    -konuyu kapatalım osman
    -bence de necla
    2 ... aquantass
  7. 7.
    moron kızlara ayak uydurmak zorunda olduğumuz için kabul ettiğimiz önermedir
    1 ... intensivecare
  8. 8.
    (bkz: zeka bacak arasinda degildir) *
    1 ... dramtatatam
  9. 9.
    karşısında ihayırlı kısmeti dururken gidip 90-60-90 sınıfına giren çıtır diye ifade edilen kız türünün kapris showuna katlanmayı tercih eden erkekleri ifade ederken kullanırız.
    ... kıvırcık salata
  10. 10.
    (bkz: kısfmet)
    1 -1 ... baybars