1. 1.
  gerzek kızdır. demek istediğim şey şu: her ne kadar hukuki platformda kadın ile erkek eşit olarak gösterilse de, realiteye baktığınızda hadise böyle değildir. askere giden, karı dırdırından erkenden rahmet-i rahman'a kavuşan, eve ekmek getiren, yediren, besleyen hep erkektir. dolayısıyla da erkeğin doğal olarak daha ön planda olması, daha çok haklara sahip olması doğaldır. erkeğin bu özgürlük alanını günden güne kısıtlamaya çalışan böylesi gerzekler her daim olagelmiştir.

  hiç sevmiyorum onları, mesela feministleri de hiç sevmiyorum. cinsel hayatımıza bile burnunu sokan acayip tiplere feminist denir.
  3 -19 ... demokritos
 2. 2.
  dünyadan bihaber kızdır .
  kapısı açılır , yol verilir , saygı gösterilir , montu alınır , barlara girerken dam sorunu çekmez , aynı özelliklere sahip bir erkekten 10 kat hızlı iş bulabilir biri bana eşitlikmi dedi . 10 - 0 önde başlıyorlar . bunu kullanamayan varsa o kızın kendi sorunudur .
  2 -3 ... wreker
 3. 3.
  kütür kütürdür. zaten kız dediğin de böyle kütür kütür olmalı. can eriği gibin bele.
  3 ... demokritos
 4. 4.
  erkegin bedenen yapabileceklerinin ustunlugu ve ataerkil bir toplum olmamizdan kaynakli; kolay kolay degisemeyecek on yargi.

  al iste, ben gider erkekler bocektir bocekler ezilmek ister derim suc olur.
  elalem esitligi savunan kizlara aptal der, oh ne ala olur.

  erkekleri over, kizlari doversen olacagi bu. daha bastan kaybediyoruz. ikinci siraya atiliyoruz. bunun ilk suclusu erkek milletini yetistiren baba, ikincisi de anadir. nokta.
  2 ... komsu kizi duriye
 5. 5.
  erkekle eşit olduğunu sanması bile, kanunlar önünde erkekten daha eşit olduğunu gösterir.

  bir örnekle açıklayalım;

  bu salak kız geldi sana hiç bir sebep yokken vurdu, şöyle burnunun üstüne okkalı bi yumruk. ardından bi daha. sen de ona bi tane salladın. yok vazgeçtim sallamadın bile. ileri geri falan. olay mahkemelik. olayda senin hiç bi suçun yok. suçu işleyen o aptal kız.
  peki sence mahkemenin gidişatı ve kararı ne olur dersin?
  en iyi ihtimalle 3 ay alırsın.

  demek ki neymiş. kadınlar çiçekmiş ve çiçekler su istermiş.
  demek ki neymiş. kadınlar şeytanmış.

  evet; kadınlar erkeklerden daha eşitler.
  2 -2 ... metalt
 6. 6.
  (bkz: kaç hanım sana sardılar) *
  2 ... perfectman
 7. 3.
  erkeğin iki bacağı arasından sarkan bir hedesi oladuğu göremeyen kızdır. ve bu kızlarda yoktur. yani neymiş erkekler kızlardan üstünmüş.
  -2 ... johny bravo
 8. 4.
  (bkz: kızları eşitlik delisi sanan aptal erkek)
  2 ... lekesizzihin
 9. 5.
  22. yy türkiye'sinde böyle kızların hala olduğunu görmek çok üzücü. toplum olarak böylesi kızları nedense normal insanlar olarak görmeye başladık. ki bu son derece yanlış bir tutum.
  -3 ... demokritos
 10. 6.
  aptallar aptalı kız. nasıl böyle bir hata yapabildiğine anlam veremediğim dişi. mesela sevgilisinin hoşuna gitmeyen birşey söylediğinde onu tekme tokat dövebilen bir yaratıkla nasıl oluyor da eşit olduğunu, aynı kulvarda olduğunu düşünüyor. sevgilisiyle sevişip üstüne orda burda, rakı sofrasında "abi hatunu götürdüm" türü muhabbetler yapıp sonra da meydana çıkıp "ben el değmemiş kızoğlankızla evlenmek istiyorum" diyen adamla da kendisini eşit sanmıştır bu kız. ah aptal kızım ah sen hangi ülkede yaşıyorsun acaba? türkiye cumhuriyeti'nde "ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim" gibi şiirler yazıp sonra gazetelere "ben sırtı yere az gelmiş kadın isterim" diyen "yazar" lar var. sen şimdi eşit misin onlarla? abinle, babanla amcanınoğluyla tekmetokat kavga eden senin hiç tanımadığın bir adam belaltı çalışmak istiyorsa hemen senin kızlık zarınla başlar olaya. ah güzel yavrum ah saf evladım benim. sadece aşık olduğu için kafası kesilip çöp tenekelerine atılan kızların olduğu bir ülkede yaşadığını öğrenemedin mi sen henüz? yarın öbür gün evleneceksin sakın kocanla eşit haklara sahip olduğunu sanma emi kuzum? çünkü kocan kurufasülyeyi biraz tuzlu yaptığın için ağzını burnunu dağıtırda sen kendini emniyetin güvenli kollarına bırakırsan sırtını okşayıp: "kocandır döverde severde" derler sana. olur a bir gün fahişelik yaparsan ve sana tecavüz ederlerse aman ha kendini savunmaya kalkma "o yolun yolcusuymuş zaten" derler. anladın mı benim kınalı kuzum?
  2 ... benbunlarikimseyeanlatmadim