bugün

efendim, erkek bir insanın yaşam süresini olumsuz etkilyen faktörlerdir. bu faktörlerin kimileri sağlıkla ilgilidir, kimileri psikolojiktir kimileri ise kadınsaldır.
(bkz: stres)
beşiktaşlı ise beşiktaş.
(bkz: askerlik)
sekstir efendim.(en azından çinli doktor cengiz hana öle demiştir)
duvarı nem, yiğidi gam yıkar...
kafaya şapkadan başka şeyler takması.
içki, sigara, hap, taş*, eroin.
karı dırdırı.
akıllı kadın.
hayırsız evlat.
http://alkislarlayasiyoru...mlisi-erkek-farenin-drami
(bkz: dırdır)
ilkokulda dersler,hocalar,aile eğer çalışıyorsa ustası,patronu

geçliğinde sevdiği kız ve onun yanında getirdiği dertler(evlilik,kızın ailesi,maddiat)

orta yaşda çoluk çocuk, kadın dır dırı,maddiat,hayırsız evlat.
tuttuğu takım.
evet sevgili hymen sahibi olan ve olmayan yazarlar, aşağıda bu faktörlerden en önemlisi aktarılmıştır, dikkatle okuyunuz:
cern laboratuvarlarında yapılan biyoloji araştırmaları sonucu erkek ömrünü kısaltan en önemli sebebin hymen yetersizliği olduğu isviçre ve alman bilim insanlarının ortak çalışmasıyla kanıtlanmıştır. hymenin soyunun gitgide endemikleştiği günümüz dünyasında erkekler hymen bulmakta zorlanmakta, hymenini koruyamayan eski hymenliler de yetersiz kalmaktadır.
son toplantısını hindistanın sikkim şehrinde yapan uluslararası hymen örgütü iho başkanı toplantı sonrası bu durumdan rahatsız olduğunu söyleyerek şu açıklamalarda bulundu:
"hymenlerin değeri yükselişe geçti. fakat bu nadide değeri saklamayıp özenle sergilemek gerekir. avrupa bu konuda örnek bir tutum sergilemektedir. hymenlerini özgür tutan hymenliler her patlamada erkeklerin de ömrüne ömür katmaktadır. sonuç olarak avrupa erkekleri daha uzun ömürlüdür. durumun tam tersine olduğu türkiye gibi orta doğu ülkelerinde erkek ömrünün kısaldığı gözlemleniyor."
ben de tüm bu gelişmelere kendi fikirlerimi de katarak hymenlerin er kişilerce patlatılamamasının er kişi bünyesine patlayacağı ve ömrünü kısaltan bir faktör olacağını düşünmekteyim.