bugün

Lokman ver oğlum müziğii.
ibnenin önde gidenidir. bu ibne bu eylemi yaparken duyup da duyarsız kalanlar da duble ibnedir. en hafif ifadelerle hislerimi anlatmaya çalıştım. tüm homoları tenzih ederim.
Firinci kureginin, kicina monte edilmesi gereken firincidir.
zaman kötü kolla götü.
fırıncı küreğini kendisine yağlanmadan unlayarak monte etmek gereken dallamadır.
(bkz: 15 yıllık ahlaklı nesil idealinde gelinen nokta)dır.

bu kadar ahlak bizi bozar.
biraz daha yazarsanız bir iki tanesi çıkıp erkek çocuklarını suçlu bulacak birazdan .
bir kerecik olmuş derler
pişmanmış derler
gerekli önlem alınacak derler
bir bok olmaz yine yırtar bu sapık da diğerleri gibi malesef.
kimse kusura bakmasın ama 16 yaşındaki iki gence tecavüz edilmez. isteyen bi denesin, 16 yaşındaki bir gence bırakın tecavüzü yan gözle bak bakalım seni ne yapıyor! Hele ki adana gibi bir yerde. Bilemedim şimdi.
Ya o değilde bu olayın döndüğü fırından ekmek aldı millet...
Hadım etmek lazım böyle orospu çocuklarını.
Adana da gülbahçesi nde 16 yaşında bi çocuk mu? Bu çocuk dedikleriniz fıruncıyı istismar ediyordur bence.
Millet olarak kontrolden çıktık. Bu gece uyumadım ve bu geceden beri okudugum 4. Sapkın haber.
Tecavüz, 14 yaşında yeğenini kaciran adam, tecavüz, erkek cocuklara tecavüz. Bu arada rüzgar çetin 1 küsur yıl daha yatacakmış. 1 küsur yıl.. Ben baska birşey demiyorum.
anasının amını görmüştür. iyi olmuş orospu çocuğuna.
Beni kandırmışlar de, çık işin içinden. Milyonlarca insana tecavüz eden bile affediliyor bunu deyince, senimi içeri atacaklar...
şeriat yanlış ancak bu tarz olaylarda kısas uygulanmalıdır kanaatimce. zira bunu yatırıp defalarca tecavüz etmeden anlayamayacaktır suçunu. sonrası adalete teslim.
Lanet olsun bu sapkın ruhlu insan görünümlü yaratıklara.
Tövbe ettiyse sorun kalmaz. Burası türkiye.
Örneklerini bolca gördük.
güncel Önemli Başlıklar