bugün

kocası "y" kromozomunu kadına aktaramayan bir adamdır. aktarsa kadın o işi halledecek.

tanım : biyolojiden zerre kadar anlamayan troll bozuntusu hezeyanı.

tepki : senin biyoloji hocanın öğreteceği dersi sikeyim!
Kocası y kromozomu veremeyen kadındır.
dünyaya bir orospu çocuğu daha getirmemiş kutsal kadındır. Tebrik ediyorum kendisini.
insandır olabilir.
Cinsiyetin erkekten geldiğini bilmeyen cahil kesminde dilinde olandir.
(bkz: çok cahilsin keşke ölsen)
eğer eski zamanda olsaydı toplum ve kocası tarafından çok çekecek olan kadınıdr.şimdi o kadar kaldı mı bilmiyorum ama eskiden erkek çocuk doğuramayan kadınlara işkene ve kız doğan çocukların öldürülmesine kadar kötü şeyler yapılırmıs.
şimdiyse pek kimse sallamıyor.doğru olan da bu zaten.
kadın ve erkek n, n olmak üzere 2n verir kadın hücresinde xy kromozom verir bu hem dişi hücre hemde erkek hücresi verir buda ne demek oluyor herşeyi erkek çözmekte yanı çocuğun cinsiyetini kadın belirlemez erkeğin vericeği kromozomlar olur. erkekte xy verirse ne olur çekinik baskınlık işine gireriz neyse kafanızı yormayın böyle saçma bi' başlık yazdığınıza göre sizden bişey beklemiyorum kusura bakmayın.
görsel
X kromozomu yerine y gonderen sizsiniz gerizekalılar.
Neden pisa diliminde fizik-kimya-biyolojide dünyada son sıralarda yer aldığımızın kanıtıdır.
doğuramayan değil bilinçli olarak doğurmayan kadındır. son günlerde erkek çocuklarının tecavüzcü olmasından kaynaklanır. bu vebali taşımak istemez.
bir boka yaramaz boşayıp atılmalıdır.
cinsiyeti erkeğin belirlemesinden dolayı hakkında konuşulamayacak kadındır.
Kocası kız tohumu ekmiş kadındır.

Kendi kendine nasıl doğursun?
Erkek çocuk doğuramayan kadın yoktur. Eşine "y kromozomu" veremeyen erkek vardır.
erkek dediğin kendi çocuğunu kendi doğuracak. Çocuk doğuramayan erkek ''ben erkeğim'' demesin bir zahmet. o değil de, doğacak bebeğin cinsiyetini kadın değil, erkek belirliyor. tatavaya gerek yok.
Cahil insan soylemi tam anlamiyla. Az arastir bari kinusmadan once. Cinsiyeti belirleyen gen erkekte olan kromozomdur. Ve allah kime ne ne isterse onu nasip eder . Ne kadar futursuz ve bos konusmalar bunlar.
Erkek çocuk doğurtamayan erkek daha doğrudur.
çöptür.
bildiğin normal kadındır.
Cinsiyet erkekten gelen spermdeki kromozoma bağlıdır. Yani cinsiyeti erkek belirler. ikisinin de bilinci dışında gerçekleşen bu olay için kimseyi suçlamamak gerekir.
boşanma sebebidir.
Arkadaşlar sizlere üzülerek söylüyorum ki çocuğun bir tane x'inin yanına x veya y gelmesi erkeğe bağlı. Erkek doğru olanı veremiyorsa kadın ne yapsın.
Hemen boşanmanız gereken kadındır.

Böylece sizin gibi bir cahil denyodan kurtulmuş olur.

Aynen böyle.
ilknur, songül, yeter diye devam eden isimler konmasına sebeptir.
güncel Önemli Başlıklar