1. 1.
  kadınların kendilerini aşırı şekilde naza çekme sebeplerinden biri.
  2 ... chilavert
 2. 2.
  zor kadın kavramının izafiliğinden kaynaklanabilen bir yanılgı da söz konusu olabilir. lakin bendeniz için zor kadın yoktur.*

  kadınları daha fazla kategorileştirmek doğru değildir efenim, bir çok ortak özellikleri haricinde ( dengesizlikleri, pms dönemi psikolojik iniş-çıkışlar, duygusallık ve duygusal açlık ..vb gibi ) kadınları ikiye ayırabiliriz sadece : zeki kadınlar ve aptal kadınlar...

  erkeğin tercihi aptalıyla sevişip, zekisiyle hayatını birleştirmekten yana olur her zaman.
  5 ... nobran ne ya
 3. 3.
  yalan olmayan önermedir. Erkeklerin bu tercihi her zaman bilinçli olmasa dahi kadın oyunu kuralına göre oynamadığı sürece hiçbir şansı olmayacaktır. bu sebeple günümüz modern ilişkiler sisteminde kadınlar da ilişkinlerini ikiye ayırıp ona göre farklı davranış modelleri benimserler. uzun soluklu beraberlikler peşinde oldukları erkeklere kendilerini ağırdan satarlar, anlık tatminler için gözlerine kestirdikleri adaylarla ise kuralsız, engelsiz dibine vuran ilişkiler yaşarlar. Bazen harika bir şekilde evdeki hesap çarşıya uymaz ve kuralsız/kaç göçsüz yaşanan birliktelikler fizikselin ötesinde hiç umulmadık tatminler yaşatır. eh o vakit kadına da, sıçarım oyununa da kuralına da demek düşer...

  toparlamak gerekirse neymiş, ilk geceden vermeyeceksin.
  5 -1 ... milan
 4. 4.
  erkek kendisine kolay dünyadaki diğer bütün erkeklere zor kadın sever diye değiştirilmesi gereken önermedir.erkek kovalamayı ve kadın dediğimiz beyni erkeklerden fersah fersah ötede atraksyon ve hinlik potansiyeline sahip türü çözmeye çalışmaya bayılmaz.düz mantıktır, akıl yürütmeyi sevmez ilişki konusunda, ibrahim üzülemezin sabri sarıoğlunun kesemediği toplar hakkında beyin cimlastiği yapmayı seven bir türden bahsediyoruz neticede.
  2 ... zigana34
 5. 5.
  aslında o kadar da yalan olmayan söz. sürekli şahit olunan hatta yaşanan bir durum vardır o da şudur ki; biraz yüz veren hoşlandığını belli eden kadın hemen ikinci sınıf muamelesi hafif muamelesi görür süründüren kadın ise ulaşılamaz, uğruna şiirler şarkılar yazılan kadın olur.
  4 ... bugsbunny
 6. 6.
  doğru olan bir yalandır. oheey kendimle böyle de çelişirim. pehh.

  inanmak istenilen yalanlardandır.
  2 ... zuvvar
 7. 7.
  erkeklerin daha cok hoşuna giden bir yalandır. bunu söyleyen erkekle birlikte olan hatuna da oley be zor kadınım ben şeklinde şuursuz söylemler yaptıracak yalandır.
  (bkz: zor kadındım gel unuttum gel) *
  3 ... portobello cadisi
 8. 8.
  zoru kim sever allahını seversen cümlesini akla getiren entrydir. herkes kolayına kaçmaz mı işin?
  ... glip
 9. 9.
  kısa bir süre uğraştıktan sonra " fazla naz aşık usandırır" atasözüyle ilgili hatun ilgi alanından çıkar, yeni ilgililere yönelinir.
  3 ... nilll
 10. 10.
  erkekler 2 ye ayrılır.

  1 yavşak zamparalar
  red edilip rezil olmaktan korkmazlar. önüne gelene sarktıkları için kolay kadın bulurlar. süründüren kadınla uğraşmaktan mazoşistçe bir zevk alırlar.o sistemde zorluk çıkaran kadın bonus kazanır.

  2 gururlu efendi çocuklar
  red edilip rezil olmaktan korkarlar ve önüne gelene sarkmazlar. çok zor açıldıkları için kasıtlı olarak zorluk çıkaran kadını hiç sevmezler. o sistemde zorluk çıkaran kadın krediyi tüketir.
  4 ... mermer