bugün

bir bayan yazarın adına tıklayın aynı adam defalarca iltifatlar yağdırmış.sonraki başlıkta yine iltifat yağdıran yazarın entrysi:'lostta türk olsaydı adadan kurtulmak yerine kızları nasıl dşürürümün yollarını aradı.'türk erkekleri abaza...'diyor bazı şahıslar.
(bkz: aydınlattın bizi genç)
yazarın nickindeki gibi for fun durumudur.
(bkz: ben bu yazıyı bağyan yazarlara yazdım)
adı üstünde: erkek,yazar. yazmazsa şaşırmak lazımdır.
erkek yazarların erkek yazarlara yazmalarından daha az vahim durum.
yok her şey karşılıklıdır, emin olun kızlar da hiç boş durmuyor, her gün tanık oluyorum.. e dişi köpek kuyruk sallamazsa ....
Bazen gerçekten saçma yorumların(hepimizin olabilir), oylamalarını merak edip, yazarı incelerim(merak). Ve cidden bazı kötü yorumların, sadece bayan oldukları için, çok fazla oylama aldığını farkettim. Her ne kadar 100 kişi üzerinde bir oran hesabı yapasamda, bir çok kişi üzerinde gördüğüm bir durumdur. Sonrasında elbet bir özel mesaj münasebeti de oluyordur.
şaşırılmaması gerekilen durum. sanal ortamda bütün platformlarda aynı durum yaşanmakta. bu durum sözlükte yaşanmasa abes kaçar. sonuçta sözlük yazarları düzenli seks hayatı olan behlülcükler değil.
bayan yazarların cinsiyetlerini belli etmemeleri ile çözülecek olandır. idealinizdeki refah düzeyindeki ülkeye ulaşamadık henüz maalesef.