1. 1.
    Zeki müren de bizi görecek mi?
    4 -1 ... xoxoxoxo91
  2. 2.
    alakalı alakasız her başlığın altında vajinam var, ben bir kadınım yazarak ne yapmayı amaçlıyorsunuz? entry sonlarına not: bir kadın yazmak hoşunuza falan mı gidiyor? insanların bilgi, birikim ve yaşanmışlıklarıyla ön plana çıktığı anonim bir mecrada sürekli vajinaya dikkat çekmek niye?
    4 -4 ... bize de mi caylak
  3. 3.
    Kadin yazarlar cevaplamayacak ki aq niye sorayim.
    Sorsam bile cevabini verebilecek objektif bi kadin cikip iste bu yuzden diyebilecek mi ?
    Sanmam.
    O halde sormuyorum.
    Bunu oylesine yazdim zaten bi uyanin hele.
    -3 ... endless pain
  4. 4.
    Henüz düzgün bir soru göremedim.
    ... muphem hatun
  5. 5.
    whatsapp var mı?.
    1 ... ekonovich
  6. 6.
    Gerçekten var mısınız?
    1 ... davegurneyyy
  7. 7.
    Sizi ıstıra bilir miyim?

Bir soru.
    2 ... nickini vermek istemeyen uuser
  8. 8.
    kesinlikle erkek yazarların yazdığı başlık. soru bile soramamışlar.
    4 -1 ... nammu
  9. 9.
    1- Yakışıklı ama sosyal medya maymunu olmuş, tek derdi insta takipçi sayısı, youtube izlenme sayısı aldığı likelar olan ve baba parasıyla geçinen tipler mi ? yoksa standart yüz hatlarına sahip (ne offf yavrum erkeğe bak dedirten ne de evlat olsa sevilmez şu tipe bak layn diyeceğiniz tipte ) hayatını bir şekilde kendi emeği ile kazanan, sosyal medya ortamında "fenomen maymun" olmak istemeyen, düz, eski usul bir erkek mi ? Neden ?

2- bu denli cinsiyetçi bir ortamda yazı yazmak ve neredeyse yazdığınız her "ekstra özel bilgi" içeren entryden sonra, özel mesaj kutunuzda 10'larca mesaj görmek, egolarınız üstünde nasıl bir etki yaratıyor ?

3- bu soru fazla özel olabilir, şimdiden kusura bakmayın. ya sevgili sözlük kadınları, bunca çomara ve bu çomarların bunca saçma sapan fikrine nasıl katlanıyorsunuz ? ben bile çoğu zaman dümdüz sövüyorum bu zihniyete...(bu sorum sözlük için değildir, ülke genelini kapsamaktadır. )

Başka sorum yok, teşekkürler.
    4 -3 ... keshberfo
  10. 10.
    Gece yarısı sizi evinize bırakan birini kahveye davet ettiniz mi? Ettiyseniz sadece kahve mi içtiniz?

Uff fena soru sordum.
    ... son picikan