bugün

erkek yazarların hayallerini süsleyen kızlardır.

benim hayalim;

160 boylarında, uzun-siyah-düz saçlı, boş konuşmayan, bilgili, kültürlü bi hanım.
aşık oldukları sevgilileridir. istek bir parça değildir hiç bir zaman. gönül sevmiş bir kere ah bu erkek aşkını özler hayal eder. onunla herşeyi özler. herşeyi mümkün kılar. yahu hayallerde yaşıyorum ama aşkımdan ibneliğimden değil . *
erkeklerin belki de çocukluğundan beri hayallerinde olan, ve ne yazık ki hep orada kalacak kızlardır...*
yazarların hayallerini süsleyen kızlardır efenim.
boy: 172, topuklu giydiğinde aynı boyda olalım diye.
kilo: 45, çanta gibi sırtıma atıp gezdireyim diye.
ayakkabı numarası: 35, küçük ayak hatunlara yakışıyo diye.
göz rengi: gri, sıradan olmasın diye.
saç rengi: kızıl, hafif haşarı bir havası olsun diye.
hafıza: yetersiz, yaptığım hataları çabuk unutsun diye.
algılama: yetersiz, yaptığım hataları anlamasın diye.
konuşma: iptal edildi, dırdır etmesin diye.
makyaj: iptal edildi, bir yere giderken 1 saat onu beklemiyeyim diye.

sonuç: boyuna uymayan kilosu nedeniyle çiroz, ve yine boyuna uymayan ayak ölçüleri nedeniyle dengede duramayan, garip göz renkli, adını dahi unutan, konuşmaktan aciz, bakımsız gerizekalı bir kızıl.

sonuç 2: kızları erkekler yaratsaydı "sonuç" maddesindeki gibi bir yaratık çıkardı.

sonuç 3: bsgçk.

edit:

sonuç 4: okuduğunu anlamaktan aciz liseliler yatmadan entry girme.

oys editi:

göz rengi:ela(eğer saç rengi kahve ise), mavi(saç rengi siyah ise)
makyaj: aktive edildi.
konuşma: şartlı olarak aktive edildi(boş değil dolu konuş)
ayakkabı ölçüsü 38.

oys sonuç: boyuna uymayan kilosu nedeniyle çiroz, ve hala boyuna uymayan ayak ölçüleri nedeniyle dengede duramayan, bakkala bile giderken 846390 saat bekleten, adını dahi unutan, başlarda hoş gelmesine rağmen çok bilmiş konuşan, gerizekalı bir esmer.

edit 2: iş bu entry "ya sen bu tarz kızlardan mı hoşlanıyosun" minvalinde 5749 tane mesaj atasınız diye yazılmadı. şurası şöyle olsun ama burası da böyle olsun gibi isteklerinin gerçek hayatta karşılığının olmadığını anlatmak için yazıldı. neyse durmak yok eksiye devam.
zeki ve akıllı kız.
(bkz: hepbiri)
yorumsuz.
tam olarak şöyle bir şeydir.

görsel
1.70 ve üzeri boy ölçüsüne ve düzgün bir fiziğe sahip.
latin veya arap(dolayısıyla kara kaş kara göz simsiyah saç ve çikolata ten kombinasyonu.)
minicik ayaklara sahip.
zeki ve sempatik.(en önemlisi de bu. mala kimsenin tamammülü olmaz)

edit: 1.70 ve üzeri boy ölçüsüne sahip bir kadının ayakkabı numarası minicik olmaz diyen yazar kardeşlerim var. olmaz demeyin arkadaşlar. tecrübeyle sabittir.
içebilen,hoş sohbet,neşeli,komik,biraz ağzı bozuk,entelektüel,ortalama zeka sahibi,çıtır kızlardır.
benim kadar zeki , akıllı , konuşmayı bilen , güzel ses tonu ve konuşması olan , eğlenceli ve -mümkünse- dürüst olan kızdır. Mümkünse diyorum çünkü bu devirde çoğunun biyerleri ayrı oynuyo.
bulmuş olanlar vardır. gerçekten gördüğünüzde gülümsemeye başlıyorsanız, hayalinizdeki kız karşıdadır, başka şeyler hayal etmeyi bırakmak lazım
güzel sesli, güzel gülüşlü, orta boylu bi bayan.
hayallerimdeki adsız kadın sanki ağzımda tadın.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/183166/+

budur.
40lı yaşlarda, emekli.çocuklarına kendi çocuğum gibi bakarım
(bkz: uludağ sözlük izdivaç)
marion cotillard dediğimiz hanımefendi var ya, o işte. uzun uzadıya anlatmaya hiç gerek duymadım.
düz saçlı, güzel gözlü bi kız.
- 1.70 üzeri boy, 1.80'e kadar yolu var
- ne siyah, ne sarı saç orta halli olsun.*
- renkli göz
- biraz muzip olsun
- nefes illaki alacak. *
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

serbest çağrışım yapmıştır. bence dırdır etmeyen kızdır. kafa ütüleyen kızın en seksi, en güzel, koca gözlü, tatlı, uzun saçlı, sütun bacaklı gibi özellikleri olması hiç bir boku değiştirmez. zamanla erkek kısmı kapana kısılmış fare gibi vızıklar. kuyruğunu kurtardığı gibi de kaçar. düşünün haklı olduğumu göreceksiniz beyler.
çamurdan olsun yeter.
(bkz: buralar adriana lima dolacak)
(bkz: maria puder) *
herşeyiyle şuan sevgilim olan kızdır.

bunun neyini eksilediniz anlamadım ki.
bu başlık altındaki entrtylere mi inanayım, yoksa nefes alsın yeter diyenlere mi diye kararsız kalıyor insan.