bugün

sözlükteki amacı sadece karı kız olmayan yazardır. arkadaşlar edinmeye, yeni dostlar kazanmaya çalışır.
erkek erkeğe muhabbet'in tadını bilen yazardır.
ibne değilim alt mesajını mesajın herhangibir köşesine iliştirilerek msj atan yazardır.birde bayan yazarlara ben sana asılmak için msj atmadım msjı verilerek atılan msjlar vardır ki iki durumdada msj içinde alt mesaj verme saçmaliğı ve gerginliği hoş değildir.*
cevap alamamasi muhtemel yazardir. kendimden biliyorum da, erkek oldugunu hissettigim yazarla muhattap olmuyorum kardesim.. ne harcayacam lan mustesna kelimelerimi ve saniyelerimi allah' in killi bortlu yaratigi icin.. orda kugu gibi bagyan yazarlar beklerken hele... lafi gecmisken soyliyeyim sahsima ozel mesaj atma niyeti guden yazarlar lutfen mesajinizin sonuna dip not olarak cinsiyetinizi belirtiniz.. hayir cunku bazen anlamak guc oluyor nikten ve yazdiklarinizdan cinsiyeti cikarmak.. lan ya kizsa diye cevap veriyorum sonra bakiyorum erkek cikiyo bi pismanlik bunyede.. ya da kesin erkek diye cevap vermiyorum zaman icinde kiz oldugu ortaya cikiyo falan bu sefer daha beter bir pismanlik falan... oyle iste bir garip isler bunlar sozluk.. bu yazarlik cok zor ismis olm lan valla bak.
geyik * yapmak isteyen yazarlardır.
hiç. erkek yazara özel mesaj mı atılırmış? oysaki özel mesaj atacağın yazarın cinsiyetini bilip ona göre mesaj atmak gerek.
cinsiyet ayrımı yapmadan herkese mesaj atan yazardır.*
gayet normal bir olaydır kanımca.
gay olabilir.
Sözlükte am göt meme aramayan, yazılmış bir entry için mesaj atan erkektir.
(bkz: hbbia nın toplu kandil mesajı)
(bkz: hbbia dan kandil mesajı almak)
(bkz: hbbia nın gönderdiği bayram mesajı)

edit :* klasik olarak hhbia`nın kendi yazıdğını silme durumu...
maksatı muhabbet olan yavşaklık yapmayan yazardır.
girdiği bir entry üzerine tartışmak isteyen, fikir alış-verişinde bulunmayı seven yazardır. yazarları erkek-kadın olarak sınıflandırmayandır.
karşıdakinin yazdığı yazıyla ilgili ona bi şeyler söylemek isteyen gayet normal bir yazardır.
sağ el ile yazılan mesajlardır. sol el ile aynı anda bıyık burkulmaktadır.
güncel Önemli Başlıklar