bugün

hiç hoş yakıştırma değil bu. yani erkeğe olan yakıştırmadan bahsediyorum. orospuysa orospudur efendim. bunun cinsiyetle alakası yoktur. erkek yada kadın, hangisi yaparsa yapsın ortak sıfatı orospu olmalıdır.
"alkollüydüm" sözü her defasında sizi masum gösterir..
ikisi de kendisi anlatırken ''çapkın''
ikisinin de arkasından konuşulurken ''orospu''.
eğer orospuluk olarak isimlendirilecekse, ikisi de orospudur. (bkz: özeleştiri)
kadın, erkek eşitliği var madem ki bu ülkede ya ikisine de çapkın diyeceğiz ya da orospu.
bircok kapiyi acan bir anahtar iyi bir anahtardir ama bircok anahtara acilan kapi kilidi kotu bir kilittir.
küçük sırlar için geçerlidir. büyük bir sorundur.
bir erkek olarak erkek yapmadığım için şimdi ben orospu mu oldum diyerek irkildiğim genellemedir.
(bkz: bu zihniyetin gelmişini geçmişini sileyim)
erkek yapınca bişey yok, kız yapınca auuooouwww.
bu görüşün bir diğeri bakire olmayan kadın orospudur her önüne gelenle yatar açık kapıdır diye gider.
bu görüşe tepki olarak aldatan can yakan kalp kıran kadınlar türemiştir. ki onların kıymeti bilinir.
Ikısı de aynı bence erkek yapınca soyle kadın yapınca boyle degıl ıkısı de aynıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=heO3T3D_iGk
ikisi de aynıdır diyenler evlenene kadar bakirliğini koruyup sevişmeyen erkekler yersen...
Erkek dediğinin elinin kiri kadının boğaza geçirin ipi var mı böyle adalet kesin ikisinin de boynunu tez helak edin iblisin bu hile dolu oyununu (Aşk yok artık-Sagopa Kajmer).
bir nevi doğru bir önermedir. kız olan izmirli sanırım.
abimin sürekli bir sevgili muhabbetinin olması ve annemin bana erkeklerle konuşma demesini açıklayacak durum. gel de erkek olmak isteme.
hiç de öyle değildir artık. erkek yapınca pezevenk, şerefsiz, adam değil kız yapınca "napiyim ama olaylar böyle gelişti yha" şeklindedir.
travesti yapinca çapsiz orospu.
yine kızın hatasıdır. çevrende yaptın diye sana orospu diyecek varsa, ya da yaptınız diye daha sonra arkandan yine orospu diyecek varsa, gezme onlarla amk. bu kadar basit.
çünkü kadına yüklenen toplumsal rol 'anne' rolüdür.

çünkü erkek egemen düzen erkeğe dokunulmazlık sağlar.
o zaman fuck the toplum der işimize bakarız.
kadın yapınca tabiki de ooowww filan olmalı fakat erkek yapınca oruspu çocuğu ilan edilmeli.
isminden bu kadar hoşlanmıyorsa yapmasın amınakoyim dedirtendir. hayır yani 500 yıllık toplum senin sikik tribin yüzünden orospu demekten vaz mı geçicek...
işte hep bunlar cinsiyetçilik.