bugün

Türk zihniyetidir. Erkek kadın hepsi aynı zihniyettedir. Ataerkil toplum yapısından kaynaklanmaktadır.
beyinlerin geri kalmışlığının bir göstergesidir. en iyisi kimin ne yaptığına karışmamaktır.
sonra hepsi uşağı yapar, uşağa yazık olur.
kadın süt gibidir. yağurt yaparsın ama tekrar süte çeviremezsin. erkek yoğurt gibidir ayran yaparsın ve istersen tekrar yoğurda çevirebilirsin. anladın mı???

edit: ısrar üzerine tekrar yazıyorum. vermek isteyenler çoğunluktaymış. bayan arkadaşlar verin orospu olmazsınız. banada verin. verin verdirin. (adam gibi yazınca olmuyor.)
erkeklerin gurur duyduğu ama sonra yanlışlıkla o orospu dedikleri kadınlardan biriyle evlenip ilahi adalet olarak yorumlayabileceğim durumdur.
Kesinlikle doğru bir cümledir. Ama cümle doğrudur eylem değil. Bence artık erkeğinde orospusu olmalı. Eşitlik olmalı..
--spoiler--
bir feminist de çıkıp bu ne demiyor arkadaş.
--spoiler--
kadının erkeklere karşı ezildiği durumdur. erkek de yaparsa orospu olur. erkeğin orospusu yok mudur?
türk toplumunun geçmişten gelen ataerkil öelliğinin sonucu oluşan saçma bir tespit.
çocuğa küçük yaşta kazandırılan tutum ve davranışlardan kaynaklanmaktadır. Küçük erkek çocuk bir kızla birşeyler yaşadığında 'aslan oğlum' iltifatını alırken, küçük kız çocuk bir erkekle birşey yaşadığında 'bundan sonra şu saatten sonra çıkmak yok, şöyle yapacaksın, böyle yapacaksın' azarını yemesinden mütevellit, ileriki yaşlarda bu durum yukarıdaki önermeye yolaçmaktadır.
çapkın kadın orospu olamaz ama ileride evlenmek ister ise alanıda olamaz!
zamanı geldiğinde evlilik triplerine girip niye beni kimse almıyor hühühü evde kaldım ben diye sızlanmayın sonra, tekrarlıyorum çapkın kadın orospu değildir ama evlenilecek kadında değildir.

seküler düzen hem eğlenilecek hem evlenilecek kadını aynı anda bir dünyada ister!
her ne kadar bu sözü sevmesem de erkeğin koruyacağı bişey olmadığı için kısmen doğru olan sözdür.
(bkz: erkeğin elinin kiri kadının boğaza geçirin ipi)
eğer siz toplum olarak daha çocukların 1 santimlik pipisine "aman oğlum aç göster ne de güzel pipisi varmış, kıymetlimissss" şeklinde yaklaşırsanız pek tabii ilerde de o 3santimlik* pipiye de aynı itinanın gösterilmesini beklersiniz. beklersiniz beklersiniz de o itina gösterilmez bir türlü... hala aynı tepkiyi ilgiyi bekleyen çocuk da ne yapsın mecbur o kutsal 3 santimliğe tapacak birilerini bulmak için yola koyulur ve pek çoklarının gözünde abaza, ailesinin çevresinin gözünde ise çapkın olur...

sonra aynı aile gidip küçücük kız çocuğuna yazın ortasında bacakları açılmasın diye külotlu çorap giydirir, ilk regl olduğunda tokatlanır; kadınlığının, doğurganlığının simgesi olan bir şeyi "kirlendim" diye dile getirir... bu travmalar böyle gelişip gider ve sevgiyi başka birinin bedeninde aramaya başladığı an orospu ilan edilir...

işte ülkemizde böyle erkek yapar çapkın olur kadın yapar orospu olur (!)

uzun lafın kısası sen çocuğunu nasıl yetiştirirsen toplum öyle olur...
bu durumda eşit yaklaşırım gözümün yaşına bakmam.

allah bunlarla imtihan etmesin hele evliyken aman diyim.
erkek olduğumdan mütevellit beni enterese etmeyen bir durum. kadınlar uğraşsın didinsin banane. ben keyfime bakarım.
sevişti bir bakir ile bakire, erkeğe milli dediler kadına fahişe. yaz bunu güzel söz
Bu nasıl bilmece amk.
Ya o zaman sokuk kadın da aklını kullansın gizlice yapsın aq durum bu ya.
Erkek tavlar hemen toz olur oradan.
Kadın da salak salak bir diğer kadınlar da görsün havası tamam doğanız gereği böyle ama bokunu çıkarmayın bir zahmet amına koyayım yahu.
güncel Önemli Başlıklar