bugün

Karşıdaki adam sen demeden erkeğin yanına geçip oturuyorsa ne ala fakat bunu söylemeye gerek yok neresi boşsa oraya otur. Adamın seni yiyecek hali yok ya. Dibine kadar oturup rahatsız etmiyorsa istediği kadar oturabilir.
hayır, insanlardan rahatsız oluyorsan toplu taşımaya binmezsin şeklinde cevabını alacak türbanlıdır açık ve net.
Benana pera veriyoruz bizde beah de o zaman. Şaka şaka geç olm ne olacak ya.
inancının gereğini yapan, düşüncelerinin arkasından giden, yürekli ve bir o kadar da namuslu kızdır. erkekler bacaklarını yarım metre açıp sürtmüyor sanki. pis sapık hepsi. erkek olduğum için biliyorum.
Türbanlı veya değil erkek yanına oturmak zorunuza gidiyorsa oturmayın ve ayakta gidin. Ama asla o erkekten kalkmasını rica etmeyin. Böyle şeyler çok ayıp ve bunu yapan çok cahildir benim gözümde. Kendi vatandaşlarımız yanyana bile oturamıyorsa nasıl birleşip bütünleşip millet olabiliriz?
kendim için ben burayı uygun gördüm derim ve oturmaya devam.
Bugüne kadar bunu söyleyecek cesareti karşı tarafa vermedim. Mecbur kalmadıkça oturmadım. Boş yer varken kadın yanına oturmadım. Doluysa heryer ayakta gittim, kaptan illada otur dediyse oturdum. otursam bile arada en az 5 cm mesafe koydum. Koltuğa kıçım Değdi değmedi oturdum. Ayağımın biri dışarda kaldı öyle oturdum. Laf söyletmedim kendime. Fırsat vermedim. Kimsede laf söyleyemedi.